Alergia dieťaťa a svokra

monuliak9
17. nov 2022

Ahojte .Chcem sa vás opýtať prosím. 7 ročný syn je alergický , na mačku , na psa minimálne hodnoty, na roztoče samozrejme 👌.
Núdzovo som prijala domov miniatúrnu krizenku , hrozilo jej utratenie. Malý ju miluje.
A teraz : doniesol zo školy nejakú virózu, kašle sopli teploty.
Samozrejme svokra, že to je ten skurveny pes a máme ho dať okamžite preč. Volala som na alergo, že v žiadnom prípade , on nemá také hodnoty na alergiu že to je bežná viróza čím si prechádza. Ale svokra má tak prúdia tým psom že už spochybňujem svoj úsudok . Prosím , nejaké povzbudzujúce slová alebo kritika ?

beata_k
17. nov 2022

@monuliak9 Byva teplota kvoli alergii?

viestta
17. nov 2022

Ako píše @beata_k odkedy sú pri alergii teploty. Svokra nech si riadi svoju domacnost, tam ma kompetencie

gabrielamodrykonik
17. nov 2022

@beata_k v ziadnom pripade nebyva. Mam silnu alergiu na psa a alergia sa vobec neprejavuje ako viroza alebo chripka. Kaslom a teplotou vobec. Prejavuje sa svrbenim oci, kychanim a stazenym dychanim.

gabrielamodrykonik
17. nov 2022

Neuveritelne, mat takuto bosorku za svokru. 🤦‍♀️

0silvia0
17. nov 2022

@monuliak9 a preco sa svokra vyjadruje k zdravotnemu stavu vasho syna? Co ju do toho, ze mate psa? Ona s vami byva?

beata_k
17. nov 2022

@gabrielamodrykonik Myslela som si 🙂

syslik81
17. nov 2022

svokre nezdvihaj-ignoruj .. syn sa za par dni vylieci z nadchy a bude klud .. nacas .. ty a muz ste rodiacia a nie svokra .. ani by somjej nevravela ze maly je chory etc -prd ju do toho .. nieste povinny jej hlasit zdravotne staavy clenov rodiny

syslik81
17. nov 2022

btw nabuduce ked ti bude nadavat a kricat povedz s kludom ze ty mas alergiu na nu a tiez ju nedas prec ..

sissy27
17. nov 2022

@monuliak9 dala by som preč svokru, ktorá sa takto vyjadruje 😅
Sama si časom odpozoruješ, či je syn alergický aj na psa. Ale štandardne sa alergia prejavuje vodovými priesvitnými soplami, kýchaním, svrbením očí / hrdla/ pokožky a nie teplotou.