Aký sprej do nošteka pre 3,5 ročné dieťa?

lucinenka001
17. sep 2013

Ahojte, poradte prosim dobry detsky sprej, jemny do nosa pre 3,5 rocne dieta. Malemu idu pekne von, ale on si nechce fukat nos, tak mu to tam stoji vsetko v nosteku.
Ci nam postaci aj klasicky Physiomer ? Alebo skor ine typy ako Nasivin, Olynth ci ine? Doteraz sme ani raz nepouzili kvpaky do nosa kym sme nenastupili do skolkym takze naozaj nemam skusenost. Ak mozem napisat, sopliky ked fuka su take huste. Takze treba to dat von.Moze s tym ist dieta do skolky, alebo ho radsej nechat doma? Sopliku nam vobec netecu, len to stoji v nosteku. Dakujem 😒

palomka
17. sep 2013

skus kvapky Sinupret, tie su na uvolnenie hlienov v nose, aj na vykaslanie...proste ulahcuju odhlienenie. a do nosa sa nam osvedcil spray Olynt HA pre deti.

lucinenka001
autor
17. sep 2013

kaslat nekasleme, len ten nostek je zahlieneny, ale ked fúka nostek tak to ide von pekne, len on nechce. dakujem. 😉

jolinarr
17. sep 2013

physiomer je morská voda, to môžeš používať ako dlho chceš. Pekne prečistí noštek. Len to dosť silno strieka. Nasivin a olynth sú lieky a užívajú sa len určitú dobu. Ja by som dala najprv len morskú vodu. Ak by bol ten physiomer nepríjemný, skús mar plus.

lucinenka001
autor
17. sep 2013

ahoj, dakujem, ja ich potrebujem len uvolnit malinko, aby to troska islo von, preto som sa pytala aj na ten physiomer, ci to nestaci, aby sa to kusok uvolnilo, a aby to islo lahsie von. Cize aj to hadam postaci. 😉

m_ij_ka
18. sep 2013

@lucinenka001 ja používam mar plus, mám ho odskúšaný na oboch dcérach. Dobrý je hlavne v tom, že ak má dieťa soplíky dlhšiu dobu tak nevysušuje kožu okolo nosa ani v nose. A soplíky sa púšťajú hneď ako strekneš sprej do nosa 🙂

lucinenka001
autor
18. sep 2013

@m_ij_ka

dnes som kupila mar plus, dokonca mi ho aj v lekarni poradili, dakujem 😉

m_ij_ka
18. sep 2013

@lucinenka001 to som rada, že som pomohla. Prajem rýchle uzdravenie sa. 🙂

p69majka
11. okt 2013

ja dávam malej Quik Soft.