Aký priebeh siedmej choroby mali vaše 3-ročné deti?

matiska15
31. aug 2023

Ahojte. Aky priebeh mali Vase 3 rocne deti ?? A tie co mali nolestivy vysev v hrdle, kedy to zmizlo z hrdla ?
Nasa
1. Den teploty cez 39,5.
2. den teploty, nie take vysoke. A zacala strasne nariekat ze boli hrdielko. Papat chce ale vzdy sa rozplace a uz nechce. Ked som pozrela do pusinky tak strasne strasne vyrazky v hrdle. Bodky na podnebi.

Cakam ako to pojde dalej. 7 choroba pocitam, preto lebo neter ma a boli spolu cely den aj velmi blizky kontakt a nasej to zacalo presne na 4ty den od kontaktu.
Aj som premyslala ci nemoze ist o anginu. Ale tu uz mala a tam prve zacalo hrdlo velmi boliet a teploty az potom.
Preto sa pytam, ci ta 7 choroba prebiehala niekomu aj takto.

euka210
31. aug 2023

@matiska15 po teplote a hrdle vysyp na dlaniach a potom na chodidlach, po 2t sa mu koza supala na prstoch.

euka210
31. aug 2023

@matiska15 ked to ma po celej puse, tak 7.choroba

amonet
31. aug 2023

bacha je to strasne infekcne a extra bolestive pre dospelaka

naša to chytila po prvej davke proti kiahnam. a tak mala jednorazovo teplotu 38,5 a dve vyrazky na riti jednu na ruke a jednu na velkom palci na nohe. inak byva vysyp plošny može ju boliet chodenie. dobry je betadine, na plosne dezinfikovanie, na afty nieco aj nurofen od bolesti, hlavne vsetko dezinfikuj nech to nechytite vy dospelaci