Aký priebeh majú kiahne?

25. aug 2022

Dobry den prosim vas mamicky aky maju priebieh kiahne?..lebo mam ist po zajtra konecne po dlhej dobe k rodicom s malo na prazdniny-5 rocna, a vsimla som si ze ma na brusku takych asi 6 vyrazok cervenych ..teplotu nemame..ani iny priznak..ja neviem ci to je alergia alebo kiahne uz som zufala..po pol roku mam ist k nasim dovolenku som si ledva vyzobrala vo firme..lebo mame naval nech ma pustia ze mala nevidela starkych uz 6 mesiacov a teraz toto..normalne mi je do placu

patka06
25. aug 2022

Teplota ani iný príznak ako výsyp u kiahní byť nemusí.
Ak má dcérka kiahne, budú vyrážky pribúdať na celom tele a naplnia sa vodou.

veronikaszabova
25. aug 2022

U syna zacali kiahne takto - prvy den. Na druhy den pribudli dalsie.
Teplota len na druhy a treti den.

autor
25. aug 2022

tak jej vyrazky trosku inak vyzeraju

autor
25. aug 2022

omnoho mensie su

dididudu
25. aug 2022

Treba ju dat do teplej vody viac teplej na nejakých 10 min ak sa jej vysype telo hlava tak su to kiahne nám to odporučili aby sa vysypali deti poriadne ked mali kiahne.. Potom sme sa kazdy den mocili v hypermangane aby cim skor uschli puciky mali sme aj dva dni horúčku ale týždeň presiel a bolo po kiahniach natierali sme to s tantum verde

autor
25. aug 2022

vsimla som si ze ma vo vlaskoch take vyrazky suche tvrde

dididudu
25. aug 2022

Ono su skor tie puciky take vodnate ako pluzgieriky

dididudu
25. aug 2022

Syn mal tiez take menšie ale mal aj taketo velke pluzgierove

dididudu
25. aug 2022

Dcérka mala taketo ona to mala dost vsade po celom tele pupak na pupaku a syn ich nemal az tak vela 🙂

autor
25. aug 2022

nie ona to ma take fliacky skor..tak ja neviem..

autor
25. aug 2022

vo vlasoch ma tak hnisavne pupaky naplnene tekutinou

kukulienka83
25. aug 2022

Ak jej budú pribúdať a tie pôvodné sa budí vyvíjať, ono sa to ak mení, tak to sú kiahne. Ale kiahne zvládnete aj u starkých. Len nechoďte na slnko, zadovaz si fenistil kvapky. A niekto potierať tekutým púdrom ako kedysi a niekto tantum verde.

dididudu
25. aug 2022

No vo vlasoch sa to zvykne robit take hnusne tomali aj moje deti