Aký liek na spanie 11 mesačnému dieťaťu na cestu do Grécka?

tabulienka
30. júl 2013

Mám 11 mesačnú dceru, v auguste ideme na dovolenku do Grécka.Trochu sa obávam cesty či mi malá bude spať v aute.Má niekto skúsenosti s nejakými liekmi na spanie v tomto veku?

demonique
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonas17
30. júl 2013

normálne k lekárke a vypýtať si tabletky na spanie pre ročné dieťa 😀 😀 neviem, či sa smiať, či čo...najlepšie je ísť na dovolenku a nadopovať dieťa dithiadenom... 😕 taký čas je dobre vžiť sa do pozície dieťaťa...akoby som sa cítila ja, keby mi toto mater chcela urobiť...

stanislavao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejlla
30. júl 2013

neviem ...ja by som lieky nedavala.ked bude unavena,urcite si zaspinka aj bez liekov.isto by som nedala to co "poradi jedna baba" ,ale riesila by som to s dr. pokial jej ich chces dat...

gabikkas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amouramour
30. júl 2013

ako do grecka autom s dietatom????preboha to mu preco robite?

sante81
30. júl 2013

ja by som sla radsej konskym stvorzáprahom, dieta bude sledovat krajinu, okolie, nebudes potrebovat ziadne lieky na spanie.

latvia
31. júl 2013

@tabulienka podla mna je zabijak cesta autom do grecka, urcite nie s tak malym dietatom, bud zmente destinaciu alebo sposob prepravy.
co sa tyka liekov, ja som ta hnusna mater, ktora uz vyskusala oblbovalky pre deti. ja som svojmu synovi dala diazepam 2.5 mg, ale poviem ti pravdu, nezabral vobec. co ho uspalo, aj to len na chvilku, je dithiaden, uplne postaci stvrtinka tabletky. osobne by som dieta nenapchavala liekami, kym je kludne, pripadne pozera okolity svet, lebo pritlmovacie lieky niekedy urobia opacny efekt - dieta moze byt este viac podrazdene. ked uz sa silou mocou rozhodnete autom do grecka, tak by som ju nechala bdelu kym vydrzi, ked bude uz jedovita, skor zastat niekde, vyvetrat sa, pochodit a ked uz toto nebude zaberat, tak ten dithiaden , pripadne kinedryl. a neboj sa, nic jej nespravis, kopec matiek uz malo deti pod roznymi oblbovakmi a nic sa im nestalo, nepchas to do nej 2 mesiace.

janka2709
1. aug 2013

Presne do Grecka autom??? Aj dospelák má čo robiť a 11 mesačné dieťa? No neviem ja by som si neoddýchla a tie ,, oblbováky ,,no comment. My brávame na cesty kynedril ale len kvôli nevolnosti ne preto aby bol kľud. 😝