Aký kožný problém je toto?

leni280
8. nov 2016

baby viete mi povedat z coho moze byt toto?

leni280
autor
8. nov 2016

to biele je masticka co som jej na to dala. je to hnisave a uz to mame aj nad perou a v strede nosteka

klya
8. nov 2016

@leni280 ahoj. Zle je to vidieť kvôli tomu krému. Je niečo v tej ranke?

4danka1
8. nov 2016

vyzera to ako ked v kutiku sa urobi opar, nema abo nemala teplotu?

klya
8. nov 2016

Mne to pripomenulo impetigo. Len v kožných problémoch nie som veľmi doma, mali sme len to spomínané.

jumama
8. nov 2016

Nemoze to byt herpes? Ja naprilad mavam herpes na nose a v nose, nie na pere. A moja kamoska na ocnych vieckach. Radsej by som sla k lekarovi...

ukulela
8. nov 2016

ako pise @jumama - radsej lekar, vyzera to nepekne. neexperimentovala by som s domacim liecenim ...a tiez mi to pripomina herpes. ale podla obrazkov to vyzera aj ako to impertigo ... takze smer lekar, to jena atb.

matejko19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sardinka336
9. nov 2016

@leni280 ty si s malou nebola u lekara a pytaš sa na koniku???? dufam, ze nie pre boha...
mozno tam ma nejaku bakteriu a ,,vyžere,, jej to cele taknivo tak, ze bude mat nasledky (priehlbinka, jazva) ...vyzerá to nepekne a zvlášť ak sa to šíri a hnisá, tak to treba neodkladne riešit u koznej.

ivec16
9. nov 2016

prve ma napadlo herpes ale ten zacina takymi pluzgierikmi a potom sa meni na chrasticku... urcite radsej ukazat dr

leni280
autor
9. nov 2016

No vcera som nebola. A poprosim bez hlupych komentarov. Najskor to vyzeralo ze sa to zlepsuje...

leni280
autor
9. nov 2016
leni280
autor
9. nov 2016

Dnes sme boli u koznej. Vraj je to impetigo a moze to mat z nadchy, pravdepodobne mala v nosteku streptokoka alebo stafilokoka a ked sa poskrabala tak sa jej to rozsirilo

leni280
autor
9. nov 2016

@4danka1 praveze nemala

klya
9. nov 2016

@leni280 tak to je super , tá lepšia možnosť. ATB na to krásne zaberajú, o pár dní ste v pohode 😉

leni280
autor
9. nov 2016

@klya dala nam masticku Fucilid,alebo nieco take. Dufam ze cim skor

loginexistuje
9. nov 2016

hej to je impetigo s nejakym kokom ... Fucidin ti asi dala.... len davaj pozor je to infekcne a prenosne aj na vas .. (u nas to mal od malého aj muz) a maly si to zaniesol aj ku oku...

my sme sa s tym dlho trapili aj inu mast potom dali bactrobran ci jak sa to volalo...

leni280
autor
9. nov 2016

@loginexistuje hej fucidin to je, nemam to pri sebe tak som sa pomylila. Zatial ma 3loziska, dufam ze sa to nebude rozsirovat

jumama
9. nov 2016

@leni280 Tak drzim palce na skore vyliecenie malej chrobulky 🙂

leni280
autor
9. nov 2016

@jumama dakujem krasne 😊