Aký inhalátor používate pre vás a vaše deti?

19. nov 2021

Prosím odporučte inhalátor, ktory bude pre deti aj dospelých. Veľmi sa v tom nevyznám, tie ktoré som si naštudovala su dlhodobo nedostupné.
Ake používate vy? Tie co používate pri deťoch, mate pocit ze to má zmysel?

andrea_ff
19. nov 2021

Pripnem sa, ak mozem

mariejenka
19. nov 2021

Omron C102 total s nosovou sprchou.

maminkadeticiek
19. nov 2021

Omron,taky co ma masky pre deti aj pre dospelych na horne dychacie cesty a naustok na inhalaciu dolnych dych.ciest.Maju dobry vykon.Je to bomba vec.Len trosku pocujem ze sa tvoria sopliky a hned nasadim 3x denne po 10 min cez masku a 10 cez naustok a uz vela krat sme takto chorobubzastavili a doliecili.Segra si to s detmi nevie vynachvalit od narodenia,my sme kupili len pred rokom a pol ale je plne vytazeny.

makova333
19. nov 2021

tiez Omron a nedam na neho dopustit. Odkedy ho mame sople nejdu do zapalu priedusiek. Aktualne sa inhalujem ja, a nic mi tak neuvolni dutiny ako inhalator.

nataly_bencova
21. nov 2021

@maminkadeticiek zdravim prosim aj viete aky konkretny ci to uz pak je jedno.dakujem velmi pekne vopred za odpoved @makova333

lila59
21. nov 2021

Tiez mame Omron. Odporucili nam ho v nemocnici potom co mal syn tazky zapal priedusiek.

makova333
21. nov 2021

@nataly_bencova C102 Total

miriam2908
21. nov 2021

Omron, v tychto jesennych obdobiach to mavam kazdorocne ako "dekoraciu" v obyvacke lebo ho pouzivame kazdu chvilku. Akonahle sa objavi sopel kasel hned inhalujeme, deti uz dobre davno nemali zapal priedusiek alebo nieco horsie. Urcite je to dobra vec aj do beznej domacnosti.

makova333
21. nov 2021

@miriam2908 tiez mam pocit, ze na tie priedusky (ze to neposteka) to super funguje aj u nas.

nataly_bencova
25. nov 2021

@makova333 a posledna otazka ake velke deti inhalujes?

makova333
25. nov 2021

@nataly_bencova 9 rocne, ale kupili sme ho 3 roky dozadu. Cize inhalujeme od 6 rokov. S malym naustkom sa inhaloval u nas aj synovec 3 rcony. A inhalujem sa aj ja aj muz ked treba.

lila59
25. nov 2021

@nataly_bencova nas inhaluje od 7 mesiacov. Vtedy som mu to drzala pri ustach a asi od 2 rokov normalne sam