Ako zvládlo vaše dieťatko dlhú operáciu?

23. jan 2023

Ahojte chcela by som vedieť ako zvladli vaše malé deti dlhé operácie v celkovej anestézii a následne ake bolo zotavenie . Či všetko prebehlo v poriadku. Ďakujem.

nique
23. jan 2023

Neviem, co myslis dlho operaciou. Syn mal urologicku operaciu, 2,5h. Vsetko zvladol uplne v pohode. Vtedy som ho este dojcila, po prebrati hned na prsnik a dalsie 4hod mi spal na rukach. 5 dni po operacii nemal chodit, coho sme sa tiez bali. Nakoniec ani to nebol problem, bolela ho rana, tak nemal chut na chodzu. Hojenie prebehlo bez
problemov.

kacena4
23. jan 2023

super mali sme 6 hod. operaciu hlavicky a o 2 tyzdne uz doma vymyslalo ja som mala vacsiu traumu ako dieta

autor
23. jan 2023

@kacena4
@nique ahojte,viem že detičky to znasaju lepšie ako rodicia,ja sa len obavam tej dlhej anestezie. Tak ste ma ukludnili, že vám to takto dobre zvladli detičky a verím že aj my to zvládneme.

ildiko36
23. jan 2023

Moje deti zvládli úplne v pohode, 2hod.po narkoze som mala problem ich udrzať v posteli😅Dceru som musela z police sundat dole lebo vyliezla s česrtstvo rozrezaným bruchom na skrinu, keď jej stiekla infuzia

kacena4
23. jan 2023

pod narkozou sme boli viackrat niekefy po nej ok, inokedy plac to je normalne ako inak by to mali zvladnut? tak ako kazdy iny

autor
23. jan 2023

@ildiko36
@kacena4 no naša pôjde po operácii na aro čiže pri nej ani nebudem môcť byť tak mám kadejaké pocity.... ale zvladneme to

kacena4
24. jan 2023

mohla som byt aj na are na chvilu s nou

zabulienka266
24. jan 2023

Ja som na are presedela takmer celé dni. Bola som tam aj keď ju preberali z umelého spánku. Je pravda, že potom nebola ako syn po mandliach, ale relatívne rýchlo bola ok. Držím prsty zvládnete to😉

autor
24. jan 2023

@zabulienka266 prosím vás ako dlho bola dcérka v umelom spanku a kde bola operacia? koľko mala rokov vtedy?

fiafia
24. jan 2023

No moja dcéra mala operáciu krátku, po narkoze veľmi plakala lebo bola smadna. Potom už všetko v poriadku. Na druhý deň nás pre strácanie vedomia a silnú tachykardiu brala rzp, následne sme boli hospitalizovaní. Vraveli mi,že zriedkavá reakcia na narkozu ale v zdravotnom zázname o Tom ani zmienka. Či to bolo narkozou či čo to spôsobila sa už asi nedozviem. Držím palce nech všetko dobré dopadne

autor
24. jan 2023

@fiafia ďakujem vám a zelam vela zdravíčka dcerke

zabulienka266
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zabulienka266
29. jan 2023

Mala štyri, keď ju operovali v Košiciach. Z plánovaných 2 dní bola na are 6.

simona2712
Autor odpoveď zmazal
Zobraz