Ako zoženiem pomoc pre dieťa s obrnou?

petulik92
14. okt 2020

Žienky, zase ja. Naposledy som písala ohľadom práce popri dieťati a veľmi dobre ste mi poradili, ste super 🙏. Ale stala sa taká vec, ozval sa jeden pán, ktorý má dieťa s mozgovou obrnou, nie je ani z nášho okresu, býva na opačnom konci Slovenska v zúfalom stave :(Potrebuje pomoc s malým synom (8r.), ktorý má toto ochorenie. A potrebuje iba, aby keď je chorý ( čo je vraj dosť často) mu niekto so skúsenosťami v tomto obore pomohol. Nemá nárok na opateru (matka nesúhlasí, sú iba druhovia s osvojením malého) on sa o malého stará, matka žije svoje... Neviete o niekom, alebo nejakej stránke kde sú napríklad dobrovoľníci na daný okres keď ide o zdravotné problémy? Veľmi mu chvem pomôcť...

smeja1981
14. okt 2020

mozno napises o aky okres bude... mozu byt baby konkretnejsiee, ale pekne od teba , ze posuvas dalej pribeh, snad sa najde adekvatna pomoc

petulik92
autor
14. okt 2020

@smeja1981 Jasne, je z okolia Prešov

sara07
15. okt 2020

môže požiadat o asistenta namiesto opatrovatelského na seba ,nech ide na upsvar a spyta sa
pripadne by som možno skusila aj mesto to ma opatrovatelky neviem či tam je narok tiež treba sa pospytovat

petulik92
autor
15. okt 2020

@sara07 ďakujem pekne