Ako zobrať moč 3,5 mesačnému chlapcovi pomocou sáčku?

hana25
13. máj 2012

Poradte mi ako mam zobrat chlapcovi 3,5mes.moc?Mam kupene sacky a viem ze mu mam dat do toho otvoru pipika ale neviem ci mu mam dat plienku ked mu ten sacok dam alebo nie?Prosim Vas o rady.Dakujem

renata5
13. máj 2012

ja som plienku raz dala a odlepil sa tak od vtedy som uz nedala a podarilo sa dala som ho lahnut na postel a vyckala som pokedy sa nevycika ked sa vycikal odlepila som zalepila a bolo dobre

tea333
13. máj 2012

@hana25 a necika ti automaticky po chvilke ked ho nechas holeho trebars na posteli? u nas to v takomto veku bola vec istoty 🙂 zeby si len chvilku pockala

trnka77
13. máj 2012

my sme brali moč každý týždeň,takže ti poradím tak ako baby predomnou nalep mu sáčok a počkaj,v plienke sa mi vždy odlepio a museli sme začať znova.....neviem na aký odber to berieš ,ale ja som musela ešte pred odberom umyť pipíka a pravdaže malý sa stihol vycikať vo vani a tak celá procedúra mohla začať znova,teším sa že je to už za nami 🙂 🙂

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solinkarka
13. máj 2012

@stvura velkemu? ved ma 3,5 mesiaca 😕

zuzana17
13. máj 2012

áno, daj plienku ak sa ti nepodarí chytiť moč, navleč sáčok, prilep a daj plienku a potom už len pozri a keď bude sáčok naplnený, tak opatrne odlep.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimca20
13. máj 2012

@hana25 Pri chlapcov sa paradne moc chyti 🙂, ja som davala na sacok plienku, zalepila a pockala 🙂. Nieco vyslo aj mimo sacka alebo v sacku bolo tiez.

prettybaby
13. máj 2012

ja som pri jednom aj pri druhom syncekovi rano po prebudeni odbalila, nalepila sacok (pridrziavala ho,lebo si ho chcel chytat) a cakala, pri tom som kojila. podarilo sa do 15 minut bol vycikany. Dávidko mal vtedy 7 a pol mesiaca a Radik cca tak isto

hana25
autor
13. máj 2012

Dakujem Vam za rady a ten moc ste nechali v tom sacku alebo ste ho preliali do flasky malej?Lebo neviem v com to mam doktorke zobrat.

hana25
autor
13. máj 2012

Lebo ja to pojdem zajtra robit prvy krat.