Ako zmierniť bolesť hrdla u detí?

viva13
29. dec 2019

Syn má 4r a sťažuje sa na bolesť hrdla aj som si všimla že len makku stravu papa tuhu nechce alebo tvrdu..Doteraz ked bol chorý tak mal len soplík a zahlienený na hrdlo sa nikdy nestažoval.kupila som mu neo angin lízatka no 3xoblízol a nechce poradíte ako mu pomocť?

zuzubb007
29. dec 2019

Ak nechce lízatko tak asi ani cukríky cmulacie nespala ja by som skúsila doritricin je od dvoch rokov a nám vždy zabral pre mňa doslova najlepší produkt široko ďaleko, prípadne spreje do pusy

luckkaaa
29. dec 2019

@viva13 Sprej orofar je od 4 rokov

viva13
autor
29. dec 2019

@zuzubb007 mne doritricin nikdy nezabral mám ho doma, sprej sa bojím že sa dovracia som mu len s baterkou pozrela do úst a lyžičkou pritlačila trocha jazyk a už ho napínalo, niečo domáce nie je?dnes som bola v lekárni pre lísatka a už sa do mesta nedostanem
@luckkaaa

gondyo
29. dec 2019

homeogene,hneď pri prvých príznakoch,pomáha aj pri kašli..pri zapale kloktať silný šalviový odvar s octom a medom ak vie kloktať...poprípade koloidné striebro kloktať

veronikaszabova
29. dec 2019

Pri deckach pouzivam homeogene9. Vzdy zaberie

viva13
autor
30. dec 2019

Rozkaslal sa dnes rano a zachripa pri kasli.vcera cez den len par x zakaslal a asi 2x ked zaspaval sucho.poradte soplik nema
@veronikaszabova
@gondyo
@luckkaaa
@zuzubb007
Ďakujem

zuzubb007
30. dec 2019

Calcium dat hodinu pred jedlom aby ucinkoval, a nejaký sirup na kašeľ mucosolvan u nás zaberá najviac ale je ďalšich x sirupov, hrudník natrieť nahriatou bravčovou masťou

zuzubb007
30. dec 2019

Ak je to taký plechový kašeľ môže to byť kľudne aj laringitida s tou mám bohaté skúsenosti, tam len calcium, fenistil kvapky, zábal na hrdielko a oddych

viva13
autor
30. dec 2019

kupila som kalciový sirup dakujem hadam pomôže na kašel mám doma solmucol,sinupret

viva13
autor
31. dec 2019

kalciový zabral odstránila zachripnutie no kašel ho dráždi nie často a par x za den ano

hodiny22
16. nov 2023

@viva13 zabral vám ten kalciový sirup ? Ďakujem