Ako vyliečiť synovi vyrážky na tvári?

aleangela
14. mar 2011

Baby poradte čo na vyrážky...synček na na líčkach vyzera to ako stará koža,lekarka mi už dávno dala hltov krém,ale potom to ma ešte horšie.na kožne teraz namam čas ísť.

ela2710
14. mar 2011

@aleangela ahojky, skus indulonu (obycajnu- krem na ruky) vela maminkam sa osvedcil pri suchej pokozke na tvaricke babatka, dalej mozes skusit krem nivea - hydratacny kremik, a vzdy ked pojdete von natieraj kremikom proti mrazu. Holtov krem je nevhodny pre deti (aj v pribalovom letaku to tak mas napisane), a vsak moze sa davat a velmi pomaha - ale len v noci, nemozes ho davta na detsku pokozku ked na nu dopada slnecne svetlo, teda urcite nie za dna, my sme mali taky isty problem ako mas ty, lebo mame suchy vzduch v byte, a maly mal yrazky a suchu pokozku najma na lickach, holtov krem davame len na noc (vela som o nom hladala na internete a nasla som nazor pediatricky na pouzivanie holtovho kremu u deti a vyslovene pise, ze len v noci - to iste nam poradila aj nasa pediatricka), cez den davame tu niveu a ked ideme von niveu proti vetru a mrazu, a este zvlhcujeme vzduch v spalni, a maly ma pokozku ako novorodenec 😉