Ako trvala salmonelóza u vašich deti?

aaddiikkaa
21. máj 2017

Dobry den,

zaujimalo by ma ak ste sa stretli so salmonelou u deti ako dlho trvala. Po liecbe smectou a probiotikami sa dcerke upravila stolica na 2x denne. Smectu sme preto vysadili. Vcera som jej dala kuraci vyvar, kt. Bol trosku mastny. Dnes mala stolicu 5x konzistencia ok. Moze to byt tym vyvarom? Ako dlho moze trvat kym sa stolica upravi a dokedy pokracovat s dietou typu ryza zemiaky mrkva...? Hnacky mala pred 3 tyzdnami. Dakujem za kazdu radu.

janinah
21. máj 2017

kontrolný výter negatívny?

aaddiikkaa
autor
21. máj 2017

Kontrolny vyter este nebol

aaddiikkaa
autor
21. máj 2017

@janinah
Prvy potvrdil salmonelu

janinah
21. máj 2017

treba aj kontrolný urobiť

janette151
21. máj 2017

My sme už dobojovali konečne ... Skoro mesiac sa to snami ťahalo... Dcérka má rok a desať mesiacov ... Hnackovala vyše týždňa ale tak že som ju desat až viac krát prebalovala... Chvalabohu nezvracala a nebola nutná infuzia ... Išli sme k lekárke a museli sme chodiť 3 krát po sebe na vytery ... Žiadne tablety žiadne nič lebo by to len predĺžilo.... Mala bola už v pohode stolica dva krát do dňa už super ale aj tak v 3 vyteroch po sebe boli pozitívne ... Takže zas len probiotiká nám poradila ešte aj kvapky kaloba ... Papala už všeličo bola úplne v poriadku a o týždeň zas tie vytery a už boli negatívne ... Takže hlavne tie probiotiká a plus ešte kvapky na tie crievka a bude to ok ... Hlavne to chce čas a dieťa ako to mne doktorka povedala že to vykaka tu baktériu...