Ako sa zbaviť vší?

tamara737
1. aug 2022

Ahojte, poraďte ako sa zbaviť vsi, už som zúfalá 😔

sparkling
1. aug 2022

@tamara737 šampon proti všiam, nechat dlho posobit. Husty hreben a vycesavat.

matullienka
1. aug 2022

Ja som vždy po umytí tým šampónom ešte vlasy prezehlila aby som spálila tie hnidy pre istotu

jarmila2010
1. aug 2022

my sme sa ich doma zbavili velmi rychlo,ako sme na ne prisli dcere...bolo to vecer,tak som jej,ako prvu vec urobila zabal na vlasy...alpa,cajovnikovy olej a pod igelit na hodinku...a tym sme ich drvivu cast znicili a asi aj hnidy spalili...na druhy den som zacala pouzivat paranit sadu https://www.drmax.sk/paranit-radikalny-proti-vs... a postupovala podla navodu..aplikovala 2 alebo 3 dni a hlavne vyciesala hnidy...a potom bol klud..uz som len davala do vlasov (za usi,na zatylok) par kvapiek cajovnikoveho oleja ....syn a ani ja sme ich nedostali..syna som preventivne ostrihala a 1x umyla samponom..cajovnik som aj jemu aplikovala...ja tym,ze sa farbim,rovnako som ich nemala..ale pre istotu som si zafarbila vlasy...hlavne treba prezliect a oprat postelne pradlo,ciapky,vankuse...

jarmila2010
1. aug 2022

@matullienka ano,aj ja som zo 2x prezehlila vlasy...

janka2501
2. aug 2022

Ja som davala dcere alpu...celu alpu vliala do vlasov, zabalila nechala 15-20min a potom vycesala....toto som opakovala 2x do tyzdna....potom umyla vlasy, a dala olivovy zabal na pokozku hlavy.....potierala som jej tea tree olej na siji, za usami...vzdy ak boli v skole

ebaja
2. aug 2022

@tamara737 psi šampón na parazity

meluzinaaa
2. okt 2022

@tamara737 ahoj. Ešte sa trápiš pre vši? Poznám to, keď nič nezaberá, doktori vedia h.........v lekárni neporadia. Môžem ti poslať antiparazitny roztok. Nemastì vlasy, vlasom prospieva a zničí vši a hnidy za pár minút. Je to prírodné. Taký zázrak.