Ako sa zbaviť sooru v ústach?

klaudijka22
11. jún 2015

poradíte mi niekto ako sa zbaviť Sorru v ústach mam 11 a pol mesacnu dcerku a pravidelne sa jej robi soor v puse lekarka nam dala neaku tabletku na rozpustenie do vody a potierat a nepomaha to a teras mame este aj hnacku idu nam zubky a skoro nic nechce vziat do pusy skoro ziadne jedlo co robit ako sa toho zbavit dakujem

bonnie1
11. jún 2015

druhorodena to mala hned po narodeni. fakt hrubu vrstvu. manzel jej to poriadne vytieral gazou namocenou najprv vo vode s praskovym cukrom a sodou bikarbonou. islo to pomaly ale zbavili sme sa toho uplne

dzudka
11. jún 2015

Nasad dcere probiotika infants dophilus a nedavat malej pyskotky nic sladke aj ovocie skor kyslejsie nie banany a take
Drzim palce
Vit. C a D

me_to_you
11. jún 2015

Nám nič prírodné nepomohlo (ani babské rady), stále sa to zhoršovalo a tak sme dostali candibene sprej, dva dni som vytierala vatovou tyčinkou a úplne zmizlo /klop klop/, aj na bradavky som si to striekala, fľašky intenzívne vyvárala...užsa neopakovalo

poly2406
11. jún 2015

Áno, súhlasím s vyššie uvedenými príspevkami - nič sladké!!! Iba sa to zhorší - čiže v žiadnom prípade práškový cukor! Je to pleseň! My sme na to mali Nizoral tabletku - rozpustiť a vytierať, aj bradavku a môže pri tom byť súčasne aj začervenaný zadoček. Dr. povedala, že aj keď to prehltne, je to ok, môže to byť aj vo vnútri.
A ten sprej candibene - je tiež na plesňovité ochorenia, tak možno aj lepšia aplikácia...