Ako sa zbaviť detského soplíka, ktorý je stále v hlave, počuť ho, ale nechce sa rozpustiť?

denkatn
23. sep 2021

dcera mava take nadchy, ze sopel velmi malo ide, skoro vobec, potom jej ta infekcia prejde to ucha, teraz ju boli ucho, ale sopel sa stale nespustil, chodila by som s nou do detskej sauny, ale tam kde to poznam musime aj plavat, inu detsku saunu nepoznam, naparujem ju a nic... co mam este skusit?

amonet
23. sep 2021

sinupret rozpusta hlien, a odsavat

tannja
24. sep 2021

Ak nema teplotu tak nahriat dutiny

vojkri
24. sep 2021

@denkatn antihistaminika a spreje do nosa. Dcerke tak vzdy zase schadzalo dole. Jej opuchne nostek a nic nejde. Az kym neodpuchne a vtedy fuka

karamellka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aknamorka22
24. sep 2021

Ja som ako dieťa mávala presne takéto nadchy a zápaly stredného ucha. Bol to problém s dutinami. Tiež mi sople nechceli ísť von, mala som ich zapchate. Musela som si do nosa dávať tyčinky s masťou a naparovat sa. Razi ani to nepomohlo tak som chodila k doktorke a ona mi dávala tyčinky hlboko do nosa a raz ani to nepomohlo a museli mi robiť preplach dutín. Celý ten kolotoč trval niekoľko rokov. Pomohlo až to, že som prestala chodiť do verejných bazénov a výber krčných mandlí.

denkatn
autor
24. sep 2021

dakujem ti, mandle uz mame vybrate. k lekarke som isla, ale plna cakaren chorejsich deti, kychalo to tam a kaslalo, cakalo sa 2 hodiny, nechcem ju ohrozit teraz, ked cochvila mozno chyti niekde ten covid v skole, je prvacka, , tak som ju nechala doma s tym soplom a naparujeme a kupeme a davam ten sinupret ako baby radia. a sopel sa stala zatujuje, ale my nepolavime!! 🙂

aknamorka22
24. sep 2021

@denkatn ešte by som skúsila alergologiu, ak ste ešte neboli. Či nemá na niečo alergiu a z toho sa jej nerobí vkuse nádcha 🙂

denkatn
autor
24. sep 2021

ona sa jej nerobi vkuse, len raz za rok, ale tak ze ju boli ucho a sopel ani po tyzdni este nesiel von, hoci pocujem ako prechladnuto hovori...prilezitostne jej mozem dat spravit testy na alergiu, ale nemava casto..