Ako sa účinne zbaviť vši?

13. dec 2023

Ahojte ako účinné sa zbaviť vši? Mala dcéra 2 zbytok hnidy ktoré som ručne vybrala a popraskla.
Mám paranit
Aké sú vhodné ešte opatrenia ?
A po akom čase môže ísť medzi deti ? Ďakujem

martul
13. dec 2023

Čo keby si pohľadala už v existujúcich témach?! Je ich tu asi milión. Tam máš všetky rady a návody.

muchacici
13. dec 2023

Raz som tu niekde čítala, že ženy sa toho nemohli zbaviť a zabral im až šampón pre psíkov 🙄 osobnú skúsenosť sme s tým našťastie nemali 🙏

denissa007
13. dec 2023

ahoj, pocitaj na stranke “bez vsi. cz”, my sme sa natrapili kazdy rok v skolke aj v skole, ziadny sampon, zabal nezabral, az tejto baby sposob a speci vsivak nas zachranil

muchacici
13. dec 2023

@denissa007 Naozaj? To je tak bežne rozšírené? Prepánajána... lebo ja osobne som toto nezažila ešte nikdy, ani keď som bola dieťa, napríklad ani moja mamka, celý život pracuje v škôlke a tiež ani raz, syn ešte len teraz začal chodiť do škôlky, ale zatiaľ našťastie nič

denissa007
13. dec 2023

@muchacici no moju mladsiu zboznuju, alebo co…pri starsej som ten problem nemala😉

mizoko
13. dec 2023

Nám zabralo až to,keď som týždeň synovi ( má dlhé vlasy) každý deň umyla vlasy a prišla žehličkou na vlasy. Dovtedy nepomáhali žiadne šampóny na vsi,nič. Nedalo sa ich zbaviť. Až tá žehlička pomohla 😁

simsalabim
13. dec 2023

Treba si uvedomit, aky je zivotny cyklus vsi a pripravky aplikovat 4x, vzdy po tyzdni.

majkakvet
13. dec 2023

@muchacici potvrdzujem. Sampon pre psov onsahuje zlozky, ktore nie su povolenne v humannych vyrobkoch. Tak preto.