Ako sa najrýchlejšie zbaviť aft u detí?

wolfwife
24. apr 2016

Ahojte maminy potrebovala by som zistiť čo zaberá na afty aby nám čim skor zmizli neviem kde presne sú lebo na pohotovostnej bol velmi mudrý doktor akurat vieme že ich máme ..prosím poradte ak máte s tým skúsenosti budem Vám veľmi vdačná.Nikola

rheuska
24. apr 2016

Zubar da taky krem. Umrtvi to olku ust, ale mne afty vzdy po jednom netreti zmizli.

sissy27
24. apr 2016

No sú v ústach... A zbavíš sa ich najrýchlejšie tak, že nebudeš malému dávať dráždivé jedlá - citrusy, sladkosti, slané, korenené a doplníš vitamíny, kľudne aj v tabletkách... Nie žiadnych marťánkov a podobné nezmysly, klasické b-komplex, C-vitamín, hlivu ustricovú, atď. Na dezinfekciu vyplachovať ústa šalviou, repíkom a podobne. Vymeniť zubnú kefku.

mimisram
24. apr 2016

repik mi vzdy pomohol... niet nad prirodne lieky 🙂

lucia2207
24. apr 2016

Nám veľmi pomohol orofar a b komplex jednoznačne 3xdenne 🙂

adulla2
24. apr 2016

B-komplex, nastriekať Tantum Verde

jurko77
24. apr 2016

Ano B-komplex a tantum verde ja som davala len nedavno svojmu malemu,piridoxin a riboflavin po polke.Vsetko je volnopredajne atantum verde som striekala 2-krat za den.

klaudiecka32
15. aug 2016

@wolfwife mozem sa opytat co vam s tymi aftami pomohlo? Ja mam tiez prave taky problem s malym a neviem si dat rady nechce si tdat vycistit tou hnedou vodickou z lekarne tak skusam Florsamil aj kvapky b komplex mne by najviac vyhovoval nejaky ucinny sprej lebo natriet nemam sancu a uz mi ani papat nechce a ma mierne zvysenu teplotu..vdaka

wolfwife
autor
16. aug 2016

@klaudiecka32 ahoj mne kamoška dala taku fialovú vodičku z lekárne neviem ti povedať ako sa volá ale vytierala som mu pusinku 3x denne u mojho drobca to horko tazko lebo on ma silu a vobec mi nedal ale stale niekto z rodiny mi ho podrzalhoci to bolo neprijemne pre mna aj pre nho ale chcela som mu len pomoct a tym padom ze som mu to s tým vytierala tie afty praskali a do pár dni maly už bol vporiadku takých 4-5 dní ...a ja som davvala este malemu camilliu lebo mu isli zubky astrpla mu cela pusa takže aspon trosku papal skuste sa opytaj v lekarni na tufialovu vodicku je to niečo podobne ako ruzovy medik