Ako prebieha operácia predkožky vo Zvolene?

zuzanajamriskova
17. okt 2012

ahojte maminy o nedlho idem na zákrok so synom pretože sa mu nedá stiahnuť predkožka....idú nám to robiť vo Zvolene...máte s tým nejaké skúsenosti...ako to vlastne celé prebieha?...môžem tam byť potom s ním na izbe....ako dlho ho to asi bude bolieť...čo najlepšie pomáha na zmiernenie bolesti...a podobne...ďakujem vám za vaše rady...

zuzka0903
17. okt 2012

ahoj, mojmu synovi to robili pred rokom. Bola to jednodnova chirurgia. Rano sme prisli, dali mu oblbovacku tabletku aby sa nebal, potom ho operovali. Po pol hodine mi ho doniesli este omraceneho. Ked prisiel k sebe, bol zmeteny a plakal ale nic ho nebolelo. Poobede nas pustili domov. Nie je to nic strasne ani bolestive, len sa zlakne. Velmi dobra rada bola, ze ked isiel cikat po zakroku tak cikal bud v sprche alebo vo vani aby ho to nestipalo. Vela stastia :-}}

ani3012
17. okt 2012

ahoj!A lekár ti nepovedal,ako to bude prebiehať?
Patrik na tom bol skoro ako 2 ročný, zákrok trval cca 20 minút, ale priviezli ho až po 2,5 hodinách, veľmi som sa bála,ale to on bol iba na JISke na pozorovanie po narkóze a dali mu lieky na spanie,aby spinkal a keď sa prebral,bol usmiaty..prvé cikanie ho zaštípalo ale potom už bolo fajn..myslím,že bactroban mastičku dostal a mali sme máčať v repíku.Inak bol v pohode.Štichy mu vypadli samé ani neviem na koľký deň
Som rada,že mu to urobili,lebo po dobrom to neišlo 😅
Nech zákrok dobre dopadne a malý je čo najskôr vo svojej koži 😉

upravujem príspevok: Zuzka - Patrikovi museli dať rektálne diazepam, lebo sme ho nevedeli udržať na posteli,keď mi ho priniesli...a boli sme tam tri dni
1.príjem
2.zákrok
3.prepustili nás

ale to bolo už 7 rokov dozadu (v decembri bude mať 9 rokov,ak by niekomu to vekovo nevychádzalo )

dadka75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tetapetra
17. okt 2012

Prave pre toto ma nas maly stahnutu predkozku od 2,5 mesiaca. Moja mama sa s tym nekaslala 😉 a dobre spavila. Skoro kazda, co ma chalana riesi chirurga 😒 🙄

kubko2412
30. mar 2015

Ak mi niekto odpise a ako to prebiehalo prijem a tak a ako dlho sa stym marodi. Lebo mame ist 14 s vysledkami predoperac. a ze 15teho to spravia a neviem ci tam uz ostane od 14 alebo len prideme odideme a 15 sa vratime dakujem...