Ako používať gél Contratubex na jazvy u detičiek?

adus123
16. jún 2011

Ahojte, chcela by som Vas poprosit o skusenosti s mastickou Conratubex. Syncek si pred dvoma tyzdnami rozbil na bicykli bradu, takze mu ju museli zasivat. Asi pred troma dnami mu odpadla chrasta ale stale ma tu jazvu este taku zacervenalu. Mozem mu uz tu masticku natriet? alebo mam pockat, kym to uplne odcervenie? Pomohla vam ta masticka? Teda gel?Dakujem.

gitarka
16. jún 2011

ahoj, mojmu syncekovi zasivali celo, mal 3 stehy a nicim som mu nenatierala a krasne sa mu ta zhojilo 🙂 🙂 🙂

mau
16. jún 2011

S ošetrovaním sa môže začať hneď po uzatvorení rany, čo vo vašom prípade už možné je. Brat si ho nanášal na starú jazvu a musím objektívne povedať, že vyzerala lepšie.

kvojtanikova
16. jún 2011

@adus123 aj ja som si Contractubex davala na jazvu este ked bola zacervenana. Mam jazvu cez cely krk (vybrata stitna zlaza) a nevidno ju skoro vobec.

adus123
autor
16. jún 2011

@gitarka ... to je fajn, ze sa mu to pekne zahojilo. 🙂 Vobec mu neostala ziadna jazva? To je super.
Nam tam jazvu vidno, tak chcem skusit tento contratubex..snad trosku pomoze...skusim mu to teda vecer natriet a uvidime.

@kvojtanikova ..a natierala si si to trikrat denne? alebo castejsie?
@mau ... dakujem za podporu...som rada, ze to ma ucinok....tak ideme na to .... 🙂

kvojtanikova
16. jún 2011

@adus123 uz si to velmi nepamatam kedze to je uz 12 rokov dozadu, ale istotne aspon 3x denne. drzim palce nech to aj vam zmizne.

adus123
autor
16. jún 2011

@kvojtanikova ...dakujem 🙂