Ako podávať 10 mesačnému bábätku Sinupret?

bubla30
29. jún 2013

ahojte, maly ma takmer 10 mesiacov a vyzera to na zadnu nadchu. nejdu mu sopliky von, kasle z toho sucho a sem tam mu vyjde zlto zeleny susen. kalcium uz nezabera, takze nam dr. poradila sinupret-je tam ale alkohol, co som sa zabudla spytat- niekde som tusim citala, ze dat do teplej vody, aby vyprchal?nemate s tym skusenost? ako to urobit? a neznizi sa tym ucinok byliniek?dakujem

jananis
29. jún 2013

tak asi vedeli prečo ho do tých kvapiek dali, nie? nie je to vodka, neboj, to spokojne možeš dať

aristka
29. jún 2013

@bubla30 ak chceš sinupret bez alkoholu aby vyprchal,už mu ho nemusíš ani dávať,nemusíš sa báť,pekne mu ho dávaj a tých 7 dní a zvládne to bez následkov... 😉 inak musela by si ho preveriť dlhšie ,aby alkohol vyprchal...

dadulienka
29. jún 2013

Sinupret beru aj mladšie deti....je to tam jasne v tom pribalovom letáku..... Sinupret je super, nam zabera vždy....etanol nie je to isté ako alkohol....🙂) Inak niekedy sa tu špekuluje o uplne zdravých liekoch...ale ked Vám dá lekárka všelijaké chemicke blbiny...tak nikto nerieši ako tie prímesy na lyžičke zohrievať a odstranovať.... 😵

bubla30
autor
29. jún 2013

diky baby, len som sa bala, ci mu nemoze nejako uskodit...predsa len je to male babo, ale ked pisete,ze je to ok...dakujem

bubla30
autor
29. jún 2013

@dadulienka ja to praveze riesim, najradsej by som mu davala len prirodne, aj ked to zial, nejde vzdy:(a ako ste to podavali? maly velmi caj nechce-ako zakamuflovat tu horku chut?

aristka
29. jún 2013

@bubla30 ak to nie je čaj,tak aj všetko prírodné ak to nie je čerstvé obsahuje alkohol aby to vydržalo a zakonzervovala sa účinná látka aj s byliniek.....

gabkostanka
29. jún 2013

@bubla30 mozes v pohode davat, len ci to to bude chciet, lebo je to dost horke 😝 ja som davala na kukuricnu chrumku, inak mi to vypluval

aristka
29. jún 2013

@gabkostanka takéto veci dávaj do nurefenovej tyčinky a zo sirupom nejakým ovocným...alebo do striekačky...

gabkostanka
29. jún 2013

@aristka ved som davala do striekacky a on mi to vypluval 😝 😝 starsiemu som davala so sirupom, len malemu cca 7 mes. som sladky sirup este nedavala.

aristka
29. jún 2013

@gabkostanka ak mu budeš dávať,nie rovno do pusky,ale do boku do líčka v puske...a tam ti to nevypľuje 😉

gabkostanka
29. jún 2013

@aristka diky, na buduce skusim🙂

dadulienka
29. jún 2013

@bubla30 Zaleží ako pijete..prípadne ako zvláda aj ostatné....moju vždy pri novej chuti ( doteraz napne) a veru aj vyzvacala cele predchádzajúce jedlo....tak určite nie hned po jedle....a tiež bud by som to dala do nejakeho sirupu, alebo aj do medu...sa to nejako zriedi....najidealnejšie je samozrejme dať na lyžičku a hned vedla mať pripravenú tekutinu či už čaj osladený alebo niečo podobné a hned zapiť.....10 mes... už nie je Bábo ( neprehánaj....: 😀 ) ale chápem, ťažko mu vysvetliť... Ja som zvačša docielila vtedy ked som neriešila nič....proste šup do pusi...vyplula...dala som znova ....a pod....na tu chut si treba zvyknúť....Moja teraz dojde ked je chorá...že jej medecínka a už čaká a ráta kvapky....mi fakt pri soploch a kašli nič iné nepoužívame....len tento Sinupret....príp. Calcium...ak je aj zachrípnutá...ten zase na toto zaberá naj...

dadulienka
29. jún 2013

Jaj a však ešte ked papá nejakú ovocnú sladku výživku tak aj do toho...tak som to robila v tom veku asi...som si spomenula....samo nie naraz...tak do každej lyžičky po 2 kvapky a pod. a takto ,,HO" zjedla ani nevedela ako....