Ako odobrať moč ročnému dievčatku?

14. apr 2022

Ahojte maminky potrebujem radu ako mám odobrať moč ročnej dcérke. Ja už som skúšala kadejako sačky na moč do šerblika do misky do iného sačku a ona proste buď nechce cikat alebo sa vycika keď nemá už som zúfalá lebo sa tri dni o to pokúšam už som mala tento týžden zaniesť moč a nič tak fakt dakujem za vaše rady. Ten sačok na moč sa hneď odlepi ako sa pohybuje.
Ďakujem

januska12323
14. apr 2022

Do vane ráno, zachytiť rovno do nádobky.

katus226
14. apr 2022

Kolko ma rokov? Sacky su lepsie tie pre chlapcov, lepsie drzia. ak vydrzi ležať, my sme v nemocnici brali moc tak, ze som ju na postel rozbalila, nachystala skumavku a cakala. Mala medzičasom zaspala a hned jak sa zobudila, tak sa vycikala. A samozrejme sme sa snazili viac piť. Ak sa da, postavit do sprchy a osprchovať nozky.

risolino
14. apr 2022

presne tak... nad vaňou... jeden drzí a druhý chytá 🙂

vikes
14. apr 2022

Ráno po prebudení umyť, postaviť do vane a čakať so skumavkou v ruke, dávať piť, púšťať vodu "motivovať ju, aby cikala".

denden77
14. apr 2022

nalilala som do nej flasku vody, postavila do vane, medzi nohy skumavku, pustila vodu a cakala.. bola to "zabava" ale podarilo sa 😁

060106
14. apr 2022

Ja chytam moc dcerke od 2mesiacov tiez do tych uzasnych sackov niekedy ich miniem aj 8 a nic inokedy 3 a podari sa ale ked to fakt nejde tak tiez ju rozbalim cakam a chytam ale treba davat pozor lebo uz sa mi stalo ze mi ocikala postel 😃

babydesire
14. apr 2022

Tie sacky to je taka sprostost...tiez sa mi to nikdy nepodarilo..prijdeme do ambulancie ja zufala, tak sestricka odobrala,,to sa stalo viackrat

simona92101
15. apr 2022

Mne to lekarka ukazovala takto: rozbalit,dat podlozku pod zadok, zobrat si tamponik namoceny,s nim utriet okolie(aby kremy a ine necistoty nezostali),zobrat druhy cisty navlhceny tamponik a potierat stale okolie a chytat rovno do skumavky.

lucyl13
15. apr 2022

Ja som malej odoberala len raz a mne teda ten sacok prišiel ako super vecička 😊podarilo sa to hneď na 1 x.