Ako na zlatého stafylokoka v nose 5 ročného syna?

leonka17
19. sep 2012

Viete poradit, ako vyliečiť zlatého stafylokoka v nose? Mám ho ja a aj môj 5 ročný syn. Robí nám vlastne skoro nekončiace nádchy. Chvíľu sme bez soplíkov a tak zase a zase. Trvá to už rok. Atb nepomáhajú pre syna. Ja kojím, tak hľadám niečo prírodné a odskúšané. Ďakujem za každú radu.

strapco13
19. sep 2012

@leonka17 skus toaletu nosa..pozri moj clanok v mojom fotoblogu
na preplach je dostat Sterimar s medou, je to na dezinfekciu, mozes aj koloidne striebro do nosa

leonka17
autor
19. sep 2012

koloidne striebro? a kde to kupim? idem pozriet. a mas to odskusane? dakujem

strapco13
19. sep 2012

@leonka17 osobne na sebe a detoch nie ..ale na pacientoch /ci uz realnych alebo virtualnych tu na MK / tak ano ..ale nie vzdy to zaberie, stav to rozhodne nezhorsi
mala by si ho dostat v lekarni ...neviem ci dostat bezne v lekarni, pravdepodobne uz hej, ked nie tak cez net zozenies

leonka17
autor
19. sep 2012

dakujem za radu a moze to teda aj moj 5 rocny syn aj ja ak kojim?

lilysk
20. sep 2012

@leonka17 Odkial si ? Mali sme to tiez cela rodina -tiez kojim takze nic extra som nemohla brat .Pomohol nam lekar z KE -homeopat .

andrea1201
20. sep 2012

@leonka17 my sme sa pasovali tiež a ešte aj s inými a pomohlo nám GSEvýtažok z grapefruitovych jadierok

leonka17
autor
29. sep 2012

teraz som sa tu dovalila 🙂 prepacte. dakujem za kazdu overenu radu. som z bardejova. a andrejka ten gse vytazok kde kupim? a teda vam zmizol zl, staf, dakujem

rebekab
16. nov 2012

ahoj, prirodne a odskusane? mozem odporucit Manuka med UMF, lebo antibiotika uz ani citit nemozem a aj tak mi vobec nepomahali. Zda sa mi, ze Manuka med UMF uz aj na slovensku predavaju, ja som si ho objednavala z Noveho Zelandu, ale nelutujem, konecne som sa ho zbavila vdaka tomu medu. Len pozor na vysku faktoru, ktory si kupis, treba aspon UMF 15. Drzim palce nech sa vyliecite🙂

leonka17
autor
2. jan 2013

dakujem rebekab. len bolo mi povedane, ze 5 rocny manuku nemoze. vy ste to brali od kedy?

m.i.r.i
8. feb 2013

@leonka17 ahoj..podarilo sa vam zbavit toho stafylokoka? teraz nam ho tiez potvrdili..od septembra kolotoc soplov..teraz je po 6 tyzdnoch kasla konecne v poriadku, ale dam ho do skolky na buduci tyzden a budem o 3 dni na tom istom..☹ pomohlo nieco?

leonka17
autor
8. feb 2013

my chodime k homeopatke od jula a presli sme na zdravu stravu a pomohlo. 🙂 minimum chemickych liekov a vsetko, co sa da negativne vylucili sme na zaklade rad homeopata. hlavne mliecne vyrobky, lebo zahlienuju. viac teplej stravy a hlavne posilnovat imunitu, probiotika, kefir... skore uzdravenie. chce to cas. lieky nemaju vyznam.

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leonka17
autor
9. feb 2013

pochopila som to, ked moj 5 rocny syn bol vkuse na nejakych liekov a bez vysledku.