Ako na kašeľ po bronchitíde?

5. júl 2024

Ako pomocť dieťaťu na silný dusivý neutíchajúci nočný kašel po bronchitíde. Kašle aj cez deň sle noc je tská že lapá po dychu a zvracia z toho kaďla. Dýchanie je už čisté ale kašel je rovnaký, nič ns neho nezaberá. Sme ešte krátko po, berieme ešte atb., ale tento kašel neustupuje. V noci je dusivý lapavý aj cez deň a tiež počas dňa odkaďle chraplavo. Nerozumiem tomu.

basulaak
5. júl 2024

Ak ste po vyteroch a tie boli negativne tak skus inhalaciu. Pomaha regenerovat sliznicu pluc, precistuje a riedi hlien.

danielahamar
6. júl 2024

Za mňa astma, takže ventolin, inhalovamie a tak,na roztiahnutie pľúc niečo hlavne a na noc antihistaminiká

autor
6. júl 2024

@basulaak
@danielahamar nemali sme ziadny vyter, chora bola len od minuleho stvrtka, najskor prechladnuta par dni a potom sa pridruzil kasel, cim dalej sa zhorsovalo, zacali teploty a u dr. zapal priedusiek, dobrala atb. priedusky ciste, kasel chraplavy, zo 3x chyti raky dusivy, a v noci zo spanku tiež. Predpisala atb este. Citala som ze kasel moze trvat aj 3 t. ci nemal niekto skusenosti s bronchitidou..

autor
6. júl 2024

Na prieduskach nepocula uz nic, ale myslim, ze stale jej zatekaju sople, von jej nejde nic, aj ked fuka,

danielahamar
7. júl 2024

Môj mal od roka do 3 rokov stále bronchitidu, pokiaľ nestanovili astmu, však to píšem. Pol roka už bude na spreji denne 2x1vstrek seretide