Ako liečiť upchatý nos trojtýždňového bábätka?

dettilv
8. mar 2022

Baby poraďte niečo na upchatý nos pre 3 týždňové bábo🙏prosim

surama
8. mar 2022

@dettilv Ahoj treba odsavat (najefektivnejsia je odsavacka na vysavac, ale ja preferujem elektricku) a do nosteka je podla mna naj Physiomer, je to morska voda v spreji.

jana_eyre_2
8. mar 2022

Ja som mala pri deťoch najlepšiu skúsenosť s Vincentkou.. treba dávať často, zvlhčuje to sliznicu.. na noc aj babatkovsky nasivin, aby sa ľahko spalo, ak je silná nádcha tak pomôžu aj fenistil kvapky na odpuchnutie sliznice..

katie253
9. mar 2022

@dettilv kvapky pre novorodencov na noc a môžeš mu kvapnúť aj materské mlieko odstriekané, má antibakteriálne účinky, odstriejaj si trošičku a kvapni mu

fiafia
9. mar 2022

@dettilv morskú vodu Sterimar, Vincentka, aliamare. Odsavat. No u takéhoto drobčeka isto konzultovať s pediatrom.

sirka9
9. mar 2022

ja pouzivam aliamare. teraz je vykurovacia sezona tak je velmi suchy vzduch. mozno skusit aj zvlhcovac vzduchu. odsavat, len nie uplne casto s tou na vysavac, aj to scasti vysusuje sliznicu. ja mam kombinaciu ustnej odsavacky a na vysavac. nakvapkam aliamare, necham chvilu posobit a da sa vytiahnut aj tou ustnou. ked je velmi zle tak vysavac.