Ako liečiť bronchitídu?

nikamichal
4. máj 2020

Ahojte. Prosim vas máte niekto niečo overené na bronchitídu? Dnes nas poslal obvodný na hospitalizáciu... No tam mu urobili vyšetrenia a ze moze ist domov... Dali nam trifed,mame inhalovat... Kasle uz 5 týždňov a je zahlieneny. Strašne sa bojim lebo je malinky ma 7 mesiacov 👶 ďakujem za rady

sapetka
4. máj 2020

@nikamichal nam atb, probiotika a vela vody. Nemyslim ze bronchitida je dovod na hospitalizaciu

nikamichal
autor
4. máj 2020

@sapetka antibiotika bral tyzden a nic.... V nemocnici mi povedali ze ich vobec ani nemusel brat.

sapetka
4. máj 2020

@nikamichal tak meviem ako je na tom tvoje dieta ale moj mal aj teploty tak preto nasadili atb

nikamichal
autor
4. máj 2020

@sapetka moj nemá vobec teploty. No čo tu citam príspevky tak sa bojim este viac teraz 😱😭

sapetka
4. máj 2020

@nikamichal coho? Netreba vela citat. Poviem ti tak ze dolezite je ako sa dieta citi. Al je vitalny nema teploty ma vyluceny zapal pluc tak mu davaj sirup vela tekutin a oddych

nikamichal
autor
4. máj 2020

@sapetka ďakujem 😘 on je veselý ako keby mu nic neni... Len stale chrci... No v spanku vobec nic... Spi celu noc a ani nezakasle... Az ráno

sapetka
4. máj 2020

@nikamichal no nas zase v noci kaslal sucho az ho drhlo😕zistili zapal pluc ktory vznikol zo zapalu priedusiek, takze netreba nic podcenit aby sa mu to neskomplikovalo

nikamichal
autor
5. máj 2020

@sapetka boze chudatko. A uz teraz je vsetko ok? Dufam že u nas to nebude zápal pľúc 🙏

sapetka
5. máj 2020

@nikamichal ano ano zvladol chvalabohu bez hospitalizacie. Vzniklo mu to z nepreliecenej bronchitidy. Tak drzim prsty drzte sa🤞

bejby21
5. máj 2020

@nikamichal Moze to mat aj z toho ze nema vyvynutu este imunitu riadne a reaguje na tieto kvitnuce stromy a kvety...neviem ci kojite alebo nie ale skuste podporit imunitu cez seba a pojde to do mliecka alebo jemu priamo do jedla...len ked je takyto malicky neviem ci moze echinaceu alebo vitam.C skuste sa poradit v lekarni na davkovani. Plus probiotika. aj med napr.upokojuje kasel len to tiez pre tak male dieta moze byt este alergen...treba vyskusat po trosicke ako zareaguje.