Ako kvapkať očné kvapky?

28. máj 2023

Žienky poraďte ako kvapkat očné kvapky do očí?Dieťa má zápal oka a mám jej kvapkat 4krat denne kvapky do očí.Ja som jej potiahla dole spodné viečko a tam donutra som jej kvapla.Takto mi ukázala aj doktorka.No keď to manžel videl skoro dostal infarkt že to sa tak nerobí,že dieťa má mať zavreté oko a na kraj oka mám kvapnut že to stece donutra.Ze ja to kvapkam ako sprostá a keď sa niečo stane malej príklad oslepne alebo bude nosiť okuliare tak to bude moja vina a pôjdem do väzenia za to.
Manžela neriešte viem že je to debil,no ako kvapkat do očí aby čím skôr sa malá uzdravila?A koľko nechávať doma zo škôlky keď má zápal oka podľa stavu či?

simsalabim
28. máj 2023

Mas kvapkat tak, ako ti to ukazala doktorka. A manzela poslat k dr na skolenie.

hariet
28. máj 2023

Manzel je fakt debil. 😀 Robis to dobre.👍🏻

deginko
28. máj 2023

Áno máš pravdu,je to debil.kvapkas správne

januska12323
28. máj 2023

Daj mu prečítať pribalový leták.

martul
28. máj 2023

Vždy som kvapkala priamo do otvoreného oka. Tvoj muž je doktor? Lebo ak nie, tak to je teda iná sranda, spochybňovať doktorku.

rebrambora
28. máj 2023

Tak manzel by dostal v prvom rade odomna za take reci take kvapky, ze by siel okamzite do prec.
Nechaj ho teda, nech to urobi on. Odpoved už poznas. Nechapem ale ako mozete byt vo vztahu, ked sa tak krasne rozpravate...

kitycat
28. máj 2023

Toto vazne? ... slovenskej rodiny...

sasanka605
28. máj 2023

tak myslela som ze kvapky do oka nie su na oslepnutie ale clovek sa uci cely zivot. Tak ako to robis ty kvapkam aj ja, sebe aj detom, zatial za to nie som vo vazeni.

autor
28. máj 2023

On spochybňuje každého,no najviac mňa vraj všetko čo robím robím zle.To pomenovanie viem koho mám doma a to som povedala ešte slušne.

autor
28. máj 2023

K tej druhej otázke koľko nechať dieťa doma zo škôlky podľa potreby?

bamboa
28. máj 2023

Ak má oči zapálené, tak minimálne týždeň, kým dávaš kvapky. Sú to atb?

svokrinjazykmonika
28. máj 2023

Presne tak sa dávajú kvapky, manžel je bohužiaľ dement

autor
28. máj 2023

@bamboa Uniflox kvapky má.Mala dosť červené oko,no už tam má len slabé vlasocnice.Uplna zmena

bamboa
28. máj 2023

Uniflox sú atb, ak sa nemýlim. Nechala by som doma týždeň. Moja malá je na oči strašne háklivá, furt mi z jasiel niečo nosí. Už ani neviem koľkokrát bola kvôli zápalom doma 🙄