Ako dlho trvá chrípka typu A?

helenka457
25. feb 2024

Ahojte,viete mi odporučiť môj chlapec ma už pomaly 2 týždne silnú chrípku. Ma niekto s ňou skúsenosti ? Po akej dobe prešla ? A ako sa jej zbaviť ?

nevenka
25. feb 2024

@helenka457manzel mal potvrdenu od lekarky, trvala tyzden to najhorsie, dalsi tyzden uz kusok lepsie. A kasel a sopel aj treti tyzden a taky zatiahnuty hlas. Deti to chytili od neho tie mensie a tiez 2 tyzdne cca.

mimuska328
25. feb 2024

@helenka457 ja som ju mala tiež teraz bola som aj v nemocnici a týždeň to bolo najhoršie a potom už len kasel a sople ďalší týždeň a teraz už len trochu pokaslievam sem tam ale teda horšie ako korona pre mňa

helenka457
autor
25. feb 2024

@mimuska328 uz 12 dni ide môj chlapec a stále mu neni najlepšie hovorí. Vôbec nemá chuť do jedla, iba že musí tak papa. Niekedy ma aj pocit na zvracanie a triašku ako keby.

uhnakova
25. feb 2024

Akútny stav - horúčky a bolesti tela - odoznel do 5 dní. Kašeľ a celková slabosť a vyčerpanosť u deti za ďalších 7-10 dni, u mňa sa to ťahalo ešte asi 3-4 týždne.

mimuska328
25. feb 2024

@helenka457 no mne hneď dali ATB a aj lieky na alergiu lebo som to schytala na raz a doma som si varila každý deň čaj veeeela čaju takže som sa musela rýchlo dat do kopy lebo práca nečakala