Ako dlho sa zotavovali vaše deti po operácii nosných mandlí?

elkakk
21. sep 2021

Zdravím chcem sa opýtať ako vaše detičky prežívali dni po výbere nosných mandli? Našu 4,5rocnu operovali v piatok vo Zvolene tou shaverovou metódou. Vikend v pohode a včera sa sťažovala na bolesť hlavy a je taká unavená. Išli sme pre istotu na kontrolu tak jej dala antibiotiká že sa tam začína nejaký zápal a hlavička že ju boli s toho že jej zatuhol krk a krcna chrbtica že to súvisí s tou operáciou. Och už nech sa to skončí nech je jej dobre som s toho na nervy keď je v takom stave veľmi sa o ňu bojím. Ako to vaše detičky zvládali?

eikenella
21. sep 2021

moju operovali dva a tristvrte rocnu, nebolo jej po operacii nic. zdala sa mi ok. nech sa chytro dcerke polepsi

patka06
21. sep 2021

moja mala necelých 5 keď jej vyberali nosnú mandľu a zmenšovali krčné v úplnej anestéze - na druhý deň bola úplne fit, akoby jej nič nerobili
Dcérke želám skoré uzdravenie 😉

elkakk
autor
21. sep 2021

@eikenella dakujem čo som čítala tak koli tej neprirodzenej polohe pri operácii jej zatuhol krk. Preto ju bolela hlavička tak budeme masírovať a verím že čoskoro bude Ok

pribinak
21. sep 2021

Operovaný ako 4 rovný. Na 2. deň po operácii si ani nepamätal že mu včera niečo robili. Úplne super.

lubina
21. sep 2021

@elkakk nasu operovali ked mala 4 a pol roka. Tyzden pooperacii sme este kvapkali antibioticke kvapky a nemala sa velmi namahat (ale to vysvetli dietatu vsakze??), ale inak bola ok po par dnoch uz.

elkakk
autor
21. sep 2021

@pribinak vidím že na nas sa to nejak nahromadilo ale už má antibiotiká tak verím že každým dnom bude lepšie a lepšie prvé dva dni bola tiež úplne Ok aj nálada fajn a teraz ten chrbát do toho

deti95060810
21. sep 2021

moje vtedy asi 4 ročné dieťa nemalo problémy žiadne...

pribinak
21. sep 2021

@elkakk bude lepšie, držím palce

asia83
21. sep 2021

@elkakk Našu operovali tiež vo Zvolene pred dvoma rokmi. Nič jej nebolo. Trošku ju hlávka bolela, lebo málo pila. Inak nič.

nika665
21. sep 2021

Ahojte,dievčatá a ste spokojne s výberom?Nelutujete to?Našej tiež odporúčajú je veľmi casto chorá my nic ine neriesime len sople 😏

patka06
21. sep 2021

@nika665 určite odporúčam, u nás zlepšenie o 100%, po zákroku dcéra už bola podstatne menej a teraz už vôbec nebýva chorá

nikha2809
21. sep 2021

Dcéra vtedy štvorročná bola už večer zotavena.nebolo jej absolútne nič ale ATB dostala aj ona hneď v nemocnici že tam mala veľa hnisu.ale nebolo jej absolútne nič už potom.
@nika665 ja som zatiaľ neoľutovala ani minútu bolo to super rozhodnutie.

nika665
21. sep 2021

@nikha2809 @patka06 ďakujem pekne za odpoveď,no veľmi silno budem o tom rozmýšľať lebo tak sa neda fungovať,týždeň v škôlke a dva doma a dookola uz rok