Ako dlho bolo vaše predčasniatko v inkubátore?

10. dec 2022

Dobrý večer, maminky tie ktore ste porodili svoje babatko v 32tt cisárskym rezom, ako dlho bolo dieťatko v inkubatore? Dakujem 🙏

kacena4
10. dec 2022

individualne podla zdravot. ťažkosti je tu skupina predcasniatka

samcinka
10. dec 2022

Syn sa narodil v 33.tt ale nie cisárskym a bol v inkubátore 2 týždne

lasoli
10. dec 2022

cca mesiac,

mnau123
10. dec 2022

Moja dcérka 4 týždne. Ale záleží na viacerých faktoroch (zdravotný stav, pôrodná váha). Moja mala nízku váhu a potrebovala hlavne pribrať. Ak máš ešte nejaké otázky kľudne sa pýtaj

jajanka31
10. dec 2022

Náš bol 3 tyzdne 33 týždeň a ja som teda neprotestovala.. véd to bolo pre jeho dobro jasne Ze som sa oňho bála ale pôsobil spokojne

autor
10. dec 2022

Dakujem dievcata, a koľko g mali vaše babatka, keď sa narodili?

jajanka31
10. dec 2022

1370g

autor
10. dec 2022

@jajanka31 môj malinky ma 1400g a ako si to zvladala, že je v inkubatore?

mnau123
10. dec 2022

Moja dcérka mala tiež presne 1400 gramov. Bolo to ťažké obdobie, ale uvedomovala som si že ja jej momentálne pomôcť neviem a inkubátor potrebuje.

lasoli
10. dec 2022

moje s ojicky 1600 a ja som to znasala dobre,radaej v inkibatore nech dobehnu ako potom plakat.

autor
10. dec 2022

@mnau123 ako si sa k nej prihovárala?
@lasoli To máš pravdu, chodila si s manželom?

lasoli
11. dec 2022

nie ssma,manzel v robote a dalsia dvera v skolke,Ja sim tam inak nemala maoc rada chodit,Nikako som sa neprijovarala,cakala som kym minich daju na kemenie,potom som sa odsavala,tontak bolo 5 h a potom som sla domovKed uz dosli domov bolo to ine,lepsie aj mlieka mi prinudlo.Proste ked teraz nemas tu potrebu nejakonsa extra angazobat prihivarat a tak neries to ono tompotom pride,nic nezameskas,Vztah si budes buduvat stake ahk to bude ine ked bude vatsie.Ja si pamatam ze dlho,dlho po porode aj mozno rok som nola v tom stave ze som ani nemala th potrebu si ich tak tulit ako orvorodenu,lebo pre mna bolo narocne psych mat doma 3deti ktore stake vyzadobali ruky a uspavanie.Az neskor okolo 1,2r uz som si ich viacej postiskala ked uz som neboka v tom strese a kolotoci.

jajanka31
11. dec 2022

Bola som s nim v nemocnici a koľko sa dalo som bola pri nom.

autor
11. dec 2022

Baby a ešte otazka, môj synček je v inkubatore a schudol, doženie tú váhu? Som z toho smutná, chcem aby bolo všetko v poriadku a chcem mu pomôcť

lasoli
11. dec 2022

a kolko dni tak je,kedy sa narodil?Aj domosene seti schudnunorve dni,potom dobehnu.To je normalne,moje tiez tak schudli ale potom priberali kazdy den.Dolezite je aby jedol,asi ma sondu a potom tahal z flase ,popripade sa zacal konit.Inak prikladaj si ho ,a skus kojenie.To je velmi dobre.

autor
11. dec 2022

@lasoli pri narodení mal 1400g, dnes 1340g. Sestricka vravela, že je hladný ale že mu musia davat postupne, pyta si často jesť tak verím, že bude dobre. Narodil sa v piatok večer. Čo sa týka cucania, tak ma cumel a krásne ho “cumľa”

mnau123
11. dec 2022

Moja tiez skor schudla, je to normalne aj pri donosenych babatkach. Neboj sa, vaha pojde pomalicky hore a budes sa tesit z kazdeho gramu. Ja som svojej dcerke hlavne hovorila o buducnosti, ako sa na nu doma tesime, co ju doma caka, pripravena postielka atd., ako sa budeme tulit, chodit kocikovat...a niekedy som nevravela nic, rob ako to citis. Zmiesane pocity su uplne normalne.

autor
11. dec 2022

@mnau123 Dakujem, som v nepokoji mám strach. Verím, že všetko bude dobre ❤️💙

lasoli
11. dec 2022

alw kazde dieta sxhudne ,z toho si nelam hlavu,iz ale ti zacne priberat.Moje toez tak schudli do 200g a aj donosena schudla ale to je ok

autor
11. dec 2022

@lasoli Dakujem, verím, že bude dobre

sanys
11. dec 2022

Ahoj.Moja dcéra sa narodila 32tt.prirodzene.
V inkubátore bola 4týždne + 1týžden v postieľke a šli sme domov.

autor
11. dec 2022

@sanys Dakujem, keď ju dali do inkubátora, tak schudla? Koľko vážila? Vieš minrozpisat toho viac prosím?

sanys
11. dec 2022

Určite schudla .ale potom pekne pomaličky priberala.uz presne na čísla ti neviem rozpisat bolo to 9r.dozadu

autor
11. dec 2022

@sanys Dakujem❤️ mna poháňa to, že maly si pyta jesť a reaguje a je čulý

sanys
11. dec 2022

Keď sa narodila mala 1406 g 🙂

autor
11. dec 2022

@sanys a schudla na koľko? A potom kedy znova pribrala?

zuzinka888
11. dec 2022

Drzim palce. Urcite to nje je lahke. Si velmi silna a statocna maminka. Verim, ze syncek je v tych najlepsich rukach. Na neonatologii robia lekari, sestry a hlavne babatka zazraky.🙏

autor
11. dec 2022

@zuzinka888 Dakujem ❤️ veľmi mi pomáhajú tieto slova❤️ veľmi. Prajem veľa veľa zdravia

moony99
19. dec 2022

Moja dcéra 5tyždnov,váha 1380g,30 týždeň narodená,až keď mala 2500g a načila sa piť mlieko sme išli domov

autor
26. mar 2023

@moony99 ahoj, ako sa ma dcérka?