Ako dávkovať Imunor?

tanina724
1. jan 2017

Ahojte. Vedeli by ste mi poradiť, ako sa dávkuje Imunor? Dr.ho predpísala našej 5 ročnej dcére. V letáku sa píše, že sa dávkuje v týždňových intervaloch a potom sa to opakuje. Mám 4 ampulky. Mám jej dať každý týždeň ampulku a potom znova kedy? Keď mala dcéra 3 roky, užívali sme ribomunyl. Tam bolo tiež komplikované dávkovanie, ale vtedy mi dala presný rozpis. Nerada by som jej to nejak zle dala a k dr. býva nemožné sa dovolať. Ďakujem za rady.

pribinak
1. jan 2017

My sme tiez užívali immunor. Kazdu sobotu 30min pred jedlom som dala nalačno 1ampulku zmiešanú s vodou
A o tyzden ďalšiu
Immunor ma uplne jednoduche dávkovanie

tanina724
autor
1. jan 2017

´Dakujem. Tak zajtra ráno začneme a potom by som si mala dať predpísať ďalšie balenie. To by mi mohla dať aj obvodná.

pribinak
1. jan 2017

@tanina724 my sme to brali v zime 10 týždňovú kúru, dva roky po sebe.

pribinak
1. jan 2017

@tanina724 a este nieco, treba to skladovať v chladničke

loginexistuje
1. jan 2017

@tanina724 ak mas spravu od imunoalergolga s odporucanim na imunor nir starsiu ako sest mesiacov tak ti ho predpise aj pediater inak nie

My sme ho brali niekolko rokov dve balenia potom mesiac prestavka a znovu

tanina724
autor
1. jan 2017

Je stará necelé 2 mesiace. Tak predpíše. Inak, tá cena je úžasná. Ribomunyl tuším nebol taký drahý. Ale snáď nám to zeberie. Na ďalší mesiac to bude rovnaké dávkovanie? Vždy po týždni jednu?

pribinak
1. jan 2017

@tanina724 ano rovnaké. Ribomunyl bol účinný asi ako práškový cukor. U nas Immunor skvele zabral

tanina724
autor
1. jan 2017

Ešte raz ďakujem. Ja som si myslela, že sa to bude tiež tak zložito dávkovať. A je pravda, že ten Ribomunyl nám vtedy nepomohol.

hivanik
1. jan 2017

@tanina724 Pouzivat vlaznu, nie teplu vodu.

meluela
1. jan 2017

@tanina724 zalezi od lekara ... my sme najprv bravali v prvy den choroby a potom podla rozpisu co je v pribalovom, teraz kuru prve balenie 2x tyzdenne, druhe 1x tyzdenne

lailaveve
18. apr 2018

Ak by niekto chcel mozem posunut 2 balenia immunoru(kupovane boli teraz vo februari)...nepouzili sme ich vobec

pampusiaci
5. dec 2023

@pribinak viem,že je to už staršia diskusia,ale chcela by som sa opýtať, či ste brali Imunor tých 10 týždňov každý týždeň jednu ampulku? Nám dala doktorka pre dcéru 4 týždne po týždni a potom po dvoch týždňoch a pre syna len na 4 týždne a viac nič...kym brali Imunor po týždni bolo super,akonáhle syn dobrák,o dva týždne bol chorý... tak skúmame,ako dlho sa to vlastne môže brať...Ďakujem...

pampusiaci
5. dec 2023

@pampusiaci nie dobrák ale dobrák😃

pribinak
5. dec 2023

@pampusiaci čau, tak pri deťoch s častými chorobami môže byt to dávkovanie iné, ja som dospela.
Ak máte odsledovane aká schéma synovi vyhovuje, tak zavolajte doktorke, ale nemyslím si, že bude ochotná predpísať vyššiu dávku. 4 krabicky je viac než dosť

pampusiaci
5. dec 2023

@pribinak aha, ďakujem, myslela som,že to brali deti tu desať týždňovú kúru...a teda,neviem,či som to správne napísala,ale on vybral len jednu krabičku (v nej sú 4 ampulky,každú bral raz za týždeň) a dosť...

pribinak
5. dec 2023

@pampusiaci jaj, len 1 krabičku? Ja ich dostávam 4, čiže 16 ampuliek

pampusiaci
5. dec 2023

@pribinak áno,len jednu krabičku...čiže to bral štyri týždne, vždy raz za týždeň jednu, spolu štyri ampulky...skúsim ešte získať ďalšie, vďaka za info🙂