Ako dávkovať bábätku kvapky Sab simplex?

zuzka0601
17. dec 2019

Ahojte 🙂 prosím Vás ako často ste dávali bábätku kvapky sab simplex? Neviem ci ich dat len keď mu bude zle alebo každý deň. V prípade ze každý deň koľko krát denne ste dávali? Pýtam sa preto ze my máme bolesti tak každý druhý tretí deň a neviem ci mu to mam dávať aj keď mu nič nie je. Ďakujem za odpovede 🙂

pininka1
17. dec 2019

Mne kázala lekárka kľudne aj pri každom jedení keďže sme boli na umelom mlieku. Jasom zvykla dávať tak trikrát za deň, lebo naši nemali nejake silné koliky

zuzka0601
autor
17. dec 2019

@pininka1 no my sa len kojime ale bolesti máva... No priemerne tak každý druhý deň... Len mi príde zbytočne mu ich dat keď mu nič nie je ale zároveň sa bojím ze keď už bude zle mu nezaberu...

pininka1
17. dec 2019

@zuzka0601 mne vravela lekárka že sa toho nemám báť, niesu ani návykové ani nič podobné, že kľudne aj častejšie a dávala som aj keď som dojčila. Ja by som aspoň raz za deň dala urcite

bobricek1979
17. dec 2019

@zuzka0601 precitaj v návode ale môžeš do každého papani len si ustriehni za deň koľko dáš je tam iste obmedzenie

bobula46
17. dec 2019

Ja som dávala ráno a večer, tiež som dojčila. Je to na prírodnej báze takže mu s tým neuškodíš. Ak chceš aby bolesti bruška zmizli, tak je potrebné užívať pravidelne, aby tá bolesť ani neprisla. Ja som synovi dávala asi 3 týždne takto, potom som skúsila vysadiť a už nebolo treba. Teraz má rok a pol, začína mať problém s kakaním, tak som znovu nasadila, teraz už nedojčím tak dávam vždy predtým ako ide piť vodu (ráno a večer)

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz