Ako dávate deťom sirup pri chorobe?

luckalucka5718
4. feb 2022

Aký trik máte na davanie sirupu vašim detičkam? Dnes som dávala prvý krát.. všade bol🤦‍♀️🤣

zuzanockamt
4. feb 2022

@luckalucka5718 aj z tohto dôvodu dávam čípky

heln
4. feb 2022

@luckalucka5718 striekackou... dietatko pevne zovriet v naruci ak sa brani a pomaly streknut striekackou....

mamina0078
4. feb 2022

Do čaju. Stále dám 1/4-1/2 pohára čaju a v tom zamiešam kvapky/sirup. Ale záleží aj od veku, či vie naraz vypiť toľko z pohára keď je ešte malé tak z lyžičky alebo striekačkou...

patka06
4. feb 2022

Sirupom som sa sa snažila vyhnúť, radšej som dala tabletky
Kým bol nutný sirup, tak odmerkou od Nurofenu streknúť pomaly do líca - nie do hrdla a zapiť malým množstvom čaju alebo džúsu.

janulik2008
4. feb 2022

Nasilu

heln
4. feb 2022

@patka06 ano, alebo striekackou od nurofenu... tak davam aj atb.

naobedbuduspagety
4. feb 2022

Ja všetky lieky od sirupov cez tabletky a kvapky musím dávať do krabičkového džúsu aby malý nevedel, že sú tam. Bože chráň aby si dal lieky. Na silu keď dám tak sa do 30 sekúnd dogrcia ako diviak.

oktoberka
4. feb 2022

Áno,tiež striekačkou a do líca po troskach

selest
4. feb 2022

Striekackou do licka

euka210
4. feb 2022

Nurofen mali stale radi, to im chuti...ATB s dzusom, ale bolo aj nasilu...zapchat nos a vstreknut...krute, ale pri ATB obcas inak neslo.

simatko2
5. feb 2022

@luckalucka5718namiesto sirupu používame Tymianovy krem od kašlu, natieram hruď a medzi lopatkami pri kašli, bu keď je ozaj zle, a prírodná cesta si nevie pomôcť takisto používame striekačku z nurofenu.. Ale s krémom nám to prechádza, pokiaľ nie je choroba raka vážna a zastihne sa zavčasu

marzuz89
5. feb 2022

@luckalucka5718 uplne normalne od narodenia, vsetky kvapky, spreje, sirupy, cipky. Kvapky na lyzicku, sirup do odmerky, tu si asi od 2r drzal a cucal sam, a teraz coskoro v 3r na lyzickovu odmerku, davkuje si "sam" s mojou pomocou. Nikdy som syna neklamala liekmi, od babatka to berie uplne prirodzene, u nas ziadne skovavanie do dzusu a podobne ❤️