Ako často kaká 8 mesačné dieťa?

zuzada29
8. feb 2016

Mám 8 mesačnú dcérku a poslednú dobu kaká skoro po každom jedle. Predtým sme mali skôr problém že nekakala a raz nás aj zapieklo, ale teraz sa mi zdá že je to dosť veľa a často.

gabyvt
8. feb 2016

Možno jej nejaké jedlo nerobí dobre, skús to odpozorovať, my sme mali podobný problém, ktorý nám spôsobovala celiakia.

michluc
8. feb 2016

Nasa teraz vela kaka lebo jej idu zuby ..

katulienkax
8. feb 2016

Moja dcéra kakavala aj štyri krat až kým sa nenaučilo na nočník . Problém bol zrejme v tom ze nemala sa čas kompletne vykakat respektíve sa jej to nezmestilo do plienky 🙂 do Nočníky potom už len raz denne ale mam pocit ze viac jak ja za dva dni 🙂

amonda
8. feb 2016

Malej ked isli zubky, tak kakala aj 10x denne 🙂 moze to byt aj tym, alebo ak sa zacala viacej hybat (stvokovat, sedat - vstavat a pod.) tak to moze byt zlepsenie travenia 🙂

poohie
8. feb 2016

moja dcerka v tom veku presne to iste. kakala 4x do dna, vzdy po jedle (alebo este pri jedle), zacala som ju davat na nocnik, kedze sa to dalo krasne vystihnut a zaroven som zacala davat latkove plienky, lebo vecne do cistej sa pokakala. vysledok bol, ze sa zacala v 16 mesiacoch sama pytat na nocnik 😉

yanni
8. feb 2016

Nejdu jej zuby? To casto byva, ze potom vela a casto kandia. Nasa najmensia bude mat 7 mesiacov a ako mame prikrmy a uz nie je cisto len na materskom mlieku, tak kandi raz denne, najviac dva.