Aké vyrážky má môj 6-mesačný syn?

sasulka1111
14. jan 2024

Neviete čo to môže byť dakedy sa my takto vyhadže ja nwm scoho :(

sasulka1111
autor
14. jan 2024
anjelicek26
14. jan 2024

Pediatricke chodte zajtra rano.

domkakvet
14. jan 2024

@sasulka1111 treba navstivit doktorku, lebo moze to byt z hocicoho.

pribinak
14. jan 2024

Na noc by som mi dala aspoň fenistil kvapky a ráno určite pediater

diewcatqoo
14. jan 2024

Ked sa ti takto vyhadzal uz viackrat, tak to bude pravdepodobne alergia.

anjelicek26
14. jan 2024

@diewcatqoo alebo streptokok na pokozke...Kazdopadne treba k lekarovi nie na kona.. sa divim,ze tam este neboli,strasne skarede to ma chudacik.

acro_mom
14. jan 2024

@sasulka1111 a skriabe sa? Lebo je rozsireny aj svrab...ale takto svrsb nevyzera...

sasulka1111
autor
14. jan 2024

@acro_mom Boli sme vraj svrab ale nikto nič nemáme akurát ja mam zihlavku .

sasulka1111
autor
14. jan 2024

@anjelicek26 Boli sme vraj svrab no pochybujem nemáme nikto nič . Len malý sa mi dakedy takto vyhadze ešte také niečo som nevidela divne na dotyk to ma také ako keby suhe drsne . Dávame fenistil kvapky a krémujeme hydratačným krémom ale stále to ma trapime sa stým dlho Boli sme už u tretej kožnej každá druhá tvrdí niečo iné. Zajtra zájdeme k alergologičke.

acro_mom
16. jan 2024

@sasulka1111 my sme si svrabom teraz presli cela rodina. Ja navyse v 35.tt, dcerka 2 a pol roka... ale do 3 tyzdnov sme sa ho zbavili. Len to chcelo vela usilia, bola som uz psychicky vycerpana. Vam sa to moze prejavit aj po 3 tyzdnochz inkubacna doba je dlha, dokonca su pripady ludi, ktori svrab nedostanu, bo maju hrubu kozu... dajte mu spravit aj tie testy na svrab, hlavne ak si to skriabe...

sasulka1111
autor
16. jan 2024

@acro_mom Ale keby mal svrab tak by sa my stále skriabal ale to lek dakedy možno raz do týždňa sa my takto vysipe dakedy vôbec nemá nič . Neviem no pochybujem ze svrab to by mal stále nové vyrážky a svrbelo by ho to veľmi. Sme používali aj infetoscap mast možno 3 krát aj viac nerobila mu dobre vysušuje mu pokožku nechcem mu to.este viac zhoršiť. Mne to príde ako alergia . Boli sme u kožnej nie len jednej dve tvrdili že alergia a jedna že svrab objednala som ho k alergologičke.

sasulka1111
autor
16. jan 2024
acro_mom
16. jan 2024

@sasulka1111 aha no pri svrabe by sa skriabal ako blaznivy...tak potom to nie je ono. INFECTOSCAB je velmi ucinny na to.

sasulka1111
autor
17. jan 2024

@acro_mom Viem používali sme ho stoho mal úplne vysušenu pokozku a stoho sa mi škrabal.