Aké sú príznaky pri análnej fistule?

15. dec 2021

Ahojte chcem sa opýtať aké sú príznaky pri análnej fistule ďakujem

dilino
16. dec 2021

Najčastejšou pričinou je hnisavy opakujuci sa zápal.To sa neda riešiť ináč ako operáciou pri analnej fistule sa pomocou trubičky do konečnika seton sa to vola kde po narezani bude vytekať hnis narezanie sa robi v narkoze.Zistiš to tak že s konečníka vyteka zapachajúca tekutina.Treba to urýchlene riešiť nakoľko absces sa môže medzi tým urobiť na iných miestách najskr na obličkách a potom to bude putovať nekontrolovateľne po celom tele ak absces praskne môže dôjsť k otrave krvi.Neliečeni absces môže byť priznakom chôrob môže vznikať krvacanie, silna bolesť brucha bodanie až pálenie pri močeni a pri veľkej potrebe aj množstvo krvi.Toto treba urýchlenie liečiť aby nebolo neskoro chod čim skôr a pozri si tu na internete niečo o tom. A le môže to byť aj Crohnova choroba, prenosne pohlavna choroba ktorú môže preniesť infikovaný partner,Neda sa to nijako doma liečiť na to pomôže len operácia nič ine.Vyhľadaj urýchlenie lekára aby si si nenarobila žiadne ine problémy v tele.Hnis je nebezpečný na akomkoľvek orgáne a ked pri potrebe ti ide krv nikdy to nevešti nič dobre.Ked je zdraví orgán akykoľvek zo žiadneho zdravého orgánu krv netečie.

autor
16. dec 2021

@dilino no ja nemám žiaden hnis ani krv takze to ani nemám podľa mna… mna len trápia vetry to je všetko

dilino
17. dec 2021

No lebo si sa pýtala na analnu fistulu tak som si myslela že máš piznaky..A mimochodom ak máš hnis tak to nieje vydieť.Pýtala si sa tak si o tom nájdi na intenernete a uvidiš.

gabci_gabca
17. dec 2021

Tak to s ňou nemá potom nič spoločné. Ak sa ale bojíš, tak podľa mňa by si mala zájsť k lekárovi. Niečo sa zjavne deje a nenechala by som to zájsť do horšieho štádia, keď budeš mať väčšie problémy

autor
17. dec 2021

@dilino a ako zistím či mám hnis ? Keď to nieje vidieť ?

autor
17. dec 2021

@gabci_gabca vetry nemajú nič s análnou? No mám podozrenie že mi vadí mlieko inak stolicu mám pravidelnú a normálnu žiadne hnačky. Ani krv mi nejde

klaudia1212
4. jún 2022

@dilino ahoj môžem otázku ohľadne análnej fistuly prosím
@dilino