Aké kolostrum pre trojročné dieťa?

ivka82
19. jan 2014

ahojte mamicky, prosim viete mi poradit neake dobre kolostrum.syncek byva casto chory ( berie vzdy ATB-anginy, zapal priedusiek a pod) pocula som o kolostre od LR, viete mi poradit, ktore je dobre? aby mi ho zjedol? ma problem mi spapat akekolvek ATB ci liet, jedine imunoglukan sirup do neho dostanem🙂 preto by som chcela pocut vase nazory a rady, ktore kolostrum kupit, ci tekute resp. neake mini tabletkove pre taketo male dieta. dakujem 🙂

mimkaa10
19. jan 2014

my používame colostrum od LR, vždy po ňom krčí nos, ale zje to 🙂

ivka82
autor
19. jan 2014

@mimkaa10 a oni robia len tabletkove tusim či aj tekute?

reppka10
19. jan 2014

ja ti tiež odporúčam colostrum od LR, je drahšie ako ostatné ale podľa mňa kvalitou najlepšie, pozri si tento link http://www.lr-zdravi.cz/lr-colostrum, v prípade záumu ti viem objednať a poslať na dobierku, poštovné grátis 🙂

reppka10
19. jan 2014

@ivka82 pre cca 3 dieťatko jednoznačne tekuté - Colostrum Direct

mimkaa10
19. jan 2014

@ivka82 máme tekuté, takú malú flaštičku

lauricka
19. jan 2014

tekute LR Colostrum, ako radia baby 🙂

ivka82
autor
19. jan 2014

a aku to ma chut kočky? rozoznat to v napoji?

reppka10
19. jan 2014

Má to svoju špecifickú chuť, ja by som to prirovnala k "srvátke", nedá sa to presne špecifikovať.
Denna dávka je 8ml, rozdelená do dvoch dávok 2x4ml, podáva sa pred jedlom.
Nesmie sa podávať deťom alergickým na kravské mlieko. Nemá sa zapíjať horúcimi tekutinami. Najlepšie je zapíjať čistou vodou. Ak je potrebné ovplyvniť chuť môže sa pridať lyžička mlieka alebo smotany. Podávanie z džúšom sa neodporúča nakoľko vplyvom ovocných kyselín môže dôjsť k znehodnoteniu časti účinných látok.

zuzana315
20. jan 2014

@ivka82 ivka, urcite tekute kolostrum...chut nic moc, vona este horsia, ja davam do striekacky z nurofenu a sup do ust...ja mu nim vytieram aj nosik pri zelenych soplikoch...vydrzi 2 tyzdne po otvoreni, treba mat v chladnicke...

mikibe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz