Aká je vaša skúsenosť s Imunoglukánom?

zakoto
22. okt 2011

Mamičky, máte skúsenosť s užívaním Imunoglukánu u detí škôlkárskeho veku? Je účinný, či iba ďalšia reklama v mori farmaceutických výrobkov na podporu imunity? Dakujem

maryanna
22. okt 2011

reklama....poznám prípad kedy ho brali deti rok a nič, boli rovnako choré ak nie viac....skôr by som dala dôraz na pestrú stravu plnú vitamínov, a podobne.....

andrejka1974
22. okt 2011

ja som ho malej davala len pred planovanou operaciou asi tak mesiac operaciu sme mali 1.3. neochoreli sme teraz chodime do skolky a nedavam jej ho a sme zdravy tak neviem ci je taky ucinny

pingu1
22. okt 2011

nie

anett9
22. okt 2011

nášmu malému nezabral...a moja mama ho berie hádam už 2-3 roky a býva chorá.Nám teraz predpísala doktorka na túto zimu malému Broncho-Vaxom na podporu imunity ,tak som zvedavá,ako na tom bude 😉

jaaty
22. okt 2011

Nám zaberá skvele 😀 .Osvedčil sa aj teraz, keď v škôlke viac ako polovica jej triedychytila črevnú virózu a Hanka -klop, klop, nič.
Neberie ho však rok či dlhodobo. Zvyknem ho nasadiť v septembri tak do decembra, potom nejakú mesačnú pauzu a max. tak do marca apríla. Z jari a v lete ho nedávam. Možno aj preto nám lepšie zaberá.

jaduska
23. okt 2011

My sme ho začali používať asi pred mesiacom, odporučila nám ho aj detská lekárka, aj alergologička, že vraj s ním majú výborné skúsenosti, iba ho treba užívať presne podľa návodu (zvýšiť dávku pri nástupe do kolektívu, alebo príznakoch choroby ap.) a účinok vraj nastúpi po 3 mesiacoch. Údajne niektorým deťom pomôže aj pri zväčšenej nosnej mandli a nie je nutná operácia (v čo ja dúfam, lebo nám odporučili dať mandľu von, tak uvidíme o 2 mesiace, či zabral). Samozrejme sa nespolieham iba na sirup, dcérka od mala papá veľa ovocia a zeleniny a aj tak má oslabenú imunitu. Druhá dcéra, ktorá zje maximálne banán a zo zeleniny nič, tak tá ma imunitu v poriadku. Niekedy to nie je iba o zdravej strave....