Afty na ďasnach a v hrdielku u 2-ročnej dcérky

sandrita_v
17. júl 2024

Ahojte,

Co ste davali detom papat ked mali afty?
Pediatricka vravela ,ze jej mame dat kašovité jedlá, spravila som jej na obed kremovu cuketovu polievku , na ranajky zas kašičku s roztoacenym bananom a nechce nic z toho, po prvej lyžičke hned plakala,ze ju to boli.
Chce len UM, nic viac. Od vcera je len na UM, co ma dosť trapi kvoli vitaminom.
Samozrejme som kupila Bevitko, aj Mundisal gel na dasienka, davam jej pit aj repikovy cajik a pediatricka nam predpisala aj Suprax.
Mala vcera a predvčerom aj horucky do 40,5 dnes nastastie uz ma max do 38,5 🙏 pije nastastie aj vela tekutin.

Dakujem za kazdu radu.

vevebono
17. júl 2024

Gencian sa už nepoužíva?

kattky
17. júl 2024

@sandrita_v hlavne nic kysle ako jablka, vyzivy, paradajky a podobne lebo to stipe a rozsiruje to. Ked chce aspon UM tak nech je teraz prve dni aspon na tom. Vzdy lepsie ako nic. Ja som mojim davala bkomplex vysoke davky no im nezaberal tak spasila som im b12 kvapky a tie super pomohly.

biglovemom
17. júl 2024

Daj jej to co vie zjest /vypit. Ale nic kysle ,horuce,koreniste.
Nevadi ze je na UM. Za tych par dni neumrie na nedostatok vitaminov.

malicka1986
17. júl 2024

Kup SOREX sprej ,uz vecer sa bude citit lepsie,na afty je to topka
Maly to schytal tiez ,trapili sme sa s nim a tento sprej mi odporucila lekarnicka
A klasicke b komplex kvapky ,zvysenu davku,ja som davala 2r 2x denne 10kv

anavixy
17. júl 2024

Gencianka sa veru uz nepouziva.
To, ze je na UM vobec nevadi, ved tam je vitaminov dost, asi nebudes kvoli tomu kupovat nove, ale ak, tak jej kup 2ku napr, tam ma vitaminov az-az. A keby aj tyzden pila len vodu, tak z hladiska vitaminov to nic zavazne nesposobi.