Afty

4. apr 2024

Ahojte chcela by som sa poradiť mala ma v ustach a ja jazyku afty môže sa to preniesť aj na peri v zvonkajsej strany ?? Ak hej tak prosím co nato ďakujem

nikoll29
4. apr 2024

Preniest sa to moze, aj ked ja osobne som to z vonkajsej strany este nemala, tam zvyknem mat len herpesy, bohuzial som na to dost nachylna od detstva.
A co sa teda tych aftov tyka, tak si davam taku propolisovu tinkturu, tu som ale dostala, netusim, ci sa da kupit aj v lekarni, ale mala by sa, no a ta mi na to neskutocne pomaha. Velmi rychlo hoji.

autor
4. apr 2024

@nikoll29 ďakujem nám dr dala na to vodičku ktorou to mame natierať a vitaminy b komplex a céčko len keď sme u nej boli tak to nemala na prach... to sa jej objavilo až teraz

lenka0q
4. apr 2024

Skús čistiaci olej na afty 🍀ani sa nenaznas a bude dobré

vikss1
4. apr 2024

ja si pamatam, ze v detstve nam mamina na tie afty v ustach davala zakazdym taku fialovu vodicku 😀 strasne zagebreni sme boli od toho, ale pomahala 😀 ani neviem, co to bolo zac a ci sa to vlastne este da dnes zohnat.

autor
4. apr 2024

@vikss1 no mame vodičku ale u nieje fialová

dede18
9. apr 2024

Prosim ta a ma mala aj teploty ?

autor
10. apr 2024

@dede18 ano mala aj teploty nakoniec skončila v nemocnici lebo sa jej to strašne moc rozšírilo vnútri ust a aj vonku ...odmietala jest aj piť...

dede18
10. apr 2024

My sme natom podobne .. uz bola ok z nemocnice doma a zas teploty 😓

scorpionflower1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
10. apr 2024

@dede18 no mala je aktuálne ešte v nemocnici s mužom konečne začala papať... to mrzí a dr co vám na to povedal (la)