Aby sa vracanie nevrátilo

17. dec 2021

Ahojte.Prosím poradte. Včera v noci synček začal okolo jednej ráno vracať. Bolo to strašné. Opakovalo sa to 4 krát a potom zaspal. Ráno sa mi zdal v poriadku, tak som mu dala mliečko. Opäť ho vyvracal. Dnes celý deň sa ho snažím hydratovať.Dávala som mu len čierny čaj a roztok z lekárne po lyžičkách. Podarilo sa mi do neho dostať tak pol litra. Vôbec však nechcel jesť. K večeru zjedol zopár suchárov a štvrtinku banána.Mlieko som mu už nedávala. Veľmi plakal, lebo mliečko je rutina po kúpeli. Myslíte, že ráno už bude mlieko ok? Synček má rok a pol.

autor
17. dec 2021

A nekojím...pije kravské mlieko

agacela
17. dec 2021

Nie … teraz ziadne mlieko a obzvlášť kravské nie …
Treba vydržať … nejaký vývar nie mastný, zemiacik … vydržať 2 dni aspoň lebo sa žalúdok nespamätá .. 🙂

patka06
17. dec 2021

Mlieko by som dala najskôr po troch dňoch čo už vôbec nevracal. ... diéta 2 - 3 dni, postupne pridávať jedlá, žalúdok sa musí ukľudniť.

autor
17. dec 2021

Ďakujem dievčatá. A dávať mu už jesť tie diétne jedlá normálne? Alebo tiež len tak pro troške? Piť už môže aj väčšie množstvo, či radšej ostať pri tých lyžičkách?

patka06
17. dec 2021

Pomaly po troške ak nezvracia plynule porcie zväčšovať, rozhodne nenútiť ak zje len málo. S pitím je to rovnako, ak nezvracia nemusí lyžičkovať, ale piť po dúškoch, radšej menej a častejšie

lucia147852
17. dec 2021

mlieko určite nie, ani nič mliečne. Vela cistej vody, môzes popripade dat do caju aj kulisek, nech sa hydratuje. Suchare, ryzu, dietne jedla, uvarene kuracie masko, zemiak.

autor
17. dec 2021

Ďakujem vám ešte raz. Veľmi ste mi pomohli.

autor
17. dec 2021

A ešte sa predsa niečo opýtam. Počas noci mu dávať piť, alebo nie? Počas denných spánkov som mu dávala, ale rušilo ho to.

patka06
17. dec 2021

Pokiaľ sa sám nezobudí, že je smädný, tak nie ... nechaj ho pokojne vyspinkať

marianarem
18. dec 2021

Ja by som pripadne skusila ryzove mlieko, mozno by mu chutilo.