9-ročnú bolia kríže

majkamia
15. jún 2024

Prosím Vás neviete mi poradiť? Dcera mala minulý týždeň v Piatok chytené hrdlo, potom to prešlo do soplov. Mala 3 dní večer zvýšenú teplotu. A teraz sa dva dni sťažuje na bolest krížov dnes hovorila ze jej je na zvracanie a teraz keď išla spat ze ju bolia krize a už aj brucho. Teplotu nemá. Veľmi ale dnes nemala chuť do jedla. Ale bola von aj na prechádzke aj na trampolíne potom si oddýchla a zase bola kúsok von.
Jasne ze ak to neprejde ideme k DR ja len ci neviete s čím môže bojovať.
Vďaka

jumama
15. jún 2024

Nema problem s ladvinami? Cika normalne?

gejb
15. jún 2024

@majkamia keď ju jemne pobuchas po krížoch boli ju to? Lebo to mozu byt oblicky ...

majkamia
autor
15. jún 2024

@gejb neskúšala som, cikala normálne ale ona veľmi málo pije treba jej 100x rozprávať

banalu
15. jún 2024

To moze byt mocak alebo uz chytene oblicky, zobrala by som moc na pohotovost.

majkamia
autor
15. jún 2024

@banalu myslíš ze môžem počkať do rána? Už zaspala teplotu nemá

danieli
15. jún 2024

Ma 9, mozno skoro, ale mne napadla aj chystajuca sa menstruacia

majkamia
autor
15. jún 2024

@danieli aj mňa to napadlo ale neviem teda, ona je chuducka. Ako ja.. ja som až v ôsmej triede dostala na ZS

danieli
15. jún 2024

@majkamia ak nie su teploty a bolest netreba tlmit liekmi asi by som pockala do pondelka na obvodnu, ale ak sa ti nieco nezda, skocila by som na pohotovost, mamy maju predsa len silnu intuiciu, poznas si dieta a prinajhorsom na pohotovosti ohundru

majkamia
autor
15. jún 2024

@danieli okí dik ja už najhoršie scenáre mam v hlave

sweaaa
15. jún 2024

@majkamia a nedostane zajtra m. ?

banalu
15. jún 2024

Ak sa nestazuje na nic ine a uz spi, pockaj. Ja by som rano odniesla aspon ten moc na pohotovost, nech skontroluju. Ty si poznas dieta, tak vies ako velmi nie/je ok.
Hlavne klud, ak by to bolo velmi zle, minimalne by jej vyskocila teplota. Pre istotu ju par krat v noci skontroluj ci nie je horuca.

majkamia
autor
15. jún 2024

@sweaaa netuším

majkamia
autor
15. jún 2024

@banalu okí vďaka za radu určite ju v noci pozriem

monvitka
15. jún 2024

Moč vieš aj sama skontrolovať papierikmi z lekarne...ak nieco vyskoci, vtedy na pohotovost. Pri zapale ladvin a mocoveho byva vysoka teplota

mili2016
15. jún 2024

@majkamia možno je to naozaj len blížiaca menštruácia predsa v dnešnej dobe sú dievčatá vyspelejšie ako predtým. Uvidíte... Dajte potom vedieť ako ste dopadli. Držím palceky nech to nieje nič vážne

sweaaa
15. jún 2024

@majkamia lebo u mojej dcéry je to takéto aj 3 dni pred

majkamia
autor
15. jún 2024

@mili2016 ďakujem

majkamia
autor
15. jún 2024

@sweaaa uvidíme dúfam ze bude OK

koniarova
15. jún 2024

Tiež myslím,že menzes.

lindusss2016
15. jún 2024

@majkamia no ja ta naozaj nechcem plasit, ale v suvislosti s tym, ze bola aj chora, mi napadlo, ze mohla mat streptococcus pyogenes v nose, ktory neorelieceny moze poskodit oblicky. Takze rozhodne odporucam dat skontrolovat moc a dufam, ze to nebude ono. 🙏 Daj vediet