8 mesačné kojené dieťa má problém s kakaním

sylwi23
19. jan 2017

Dobrý deň mám otázku čo mi príde zvláštne lebo je to už moje tretie dieťa, ale toto sa mi ešte nestalo. Malú kojím a raz za deň prikrmujem. Začala som s kašičkou bio zmiešané s potlačeným banánom a jablkové pité...Skúsila som aj kombináciu len s prevarenou vodou aj s kozím mliekom bio naozaj výborná kvalita v skle. Skúsila som aj klasiku mrkva , petržlen , zeler olej - detský slnečnicový bio všetko mix. Problém je , že malá má také tvrdé bobčeky a niekedy až tlačí a plače. Dávala som aj ovsené rozvarené vločky s kašou Holle Bio.... Nikdy som to nezažila chalani mali stolicu vždy skôr riedku. Ona priam plače a tlačí ju to. čo mám robiť? Možno viac riediť ? Robím jej to kašovité, ale nie úplne husté ale ani nie vodové... Máte skúsenosti? Dávam jej aj čajík lebo od malička pije menej menšie dávky a menej...
ďakujem

libawet
20. jan 2017

@sylwi23 no ale banán " zapeká ", skús ho teraz nedávať.

annabelka
20. jan 2017

@sylwi23 môj syn mal ten istý problém v tom veku, skúsila som asi všetky babské recepty, ku ktorým som sa dostala, nakoniec nám pomohli probiotika.

ivka707
20. jan 2017

Aj my sme mali len tvrde,kakal cez rurku,ale potom som do prikrmov davala viacej vody,myslim robila som prikrmy riedke,este redsie ako ovocna vyziva z obchodu a pomohlo...

babatkoo
20. jan 2017

My sme sa trapili od 8 mesiacov do 20 mesiacov. Stale kojim 2x denne. Tuto na MK odporucila jedna mamicka vlakninu od firmy Valosan. Kazdy den davam kavovu lyzicky a po roku konecne moj syn kaka kazdy jeden den. U nas nepomahalo absolutne nic. Ziadne slivky, lanove semienka, jablka, Duphalac. Pomohla az tato vlaknina. Takze za nas odporucam toto.

sylwi23
autor
23. jan 2017

Dakujem! ste super este otazka kedy zacat davat rybku alebo mäsko vyvarené do zeleninky?
dik