8-mesačné bábo bolo choré. Môžem s ním ísť na menšiu oslavu?

16. jún 2023

Ahojte, chcem počuť váš názor...8 mesačná bola minulý týždeň chorá, do tohto utorka brala antibiotiká, zajtra máme oslavu, mamka aj otec mali narodeniny, budu tam ešte nejaki ľudia, žiadne iné deti..myslíte si, že môžme ísť na pár hodín? Bude to vo vnútri v dome...svokra mi vypisuje, že som šialená ak tam pôjdem...možno má aj pravdu, tak budem rada ak mi poradíte, nemám skúsenosti je to moje prvé bábo a moji rodičia v Tom nevidia problém ak by sme prišli..dakujem

viestta
16. jún 2023

Ja by som sla

deti95060810
16. jún 2023

v pohode...

martul
16. jún 2023

Samozrejme že by som išla

euka210
16. jún 2023

Nevidim v tom problem...ak je zdrava, Atb uz predsa vybrala. Nejdes s nim na party, ale normalne narodeniny.

anna222
16. jún 2023

Aj ja by som išla.

vanilkovazmrzka
16. jún 2023

Ved to neni ziadna divoka party tinedzerov na zahradne a vo virivke, ale nejake decentne posedenie v domacom prostredi s rodinnymi prislusnikmi. Nevidim problem ist s babatkom, vsak tych par hodin najskor aj prespi.

zorkahorka
16. jún 2023

Ak tam nebudu chori a chore deti, tak nechapem, preco nie

juliet86
16. jún 2023

okik mozmo opis dlzku priebeh a priznaky choroby. ci mala teploty a kedy. kedy jej ustupili ake priznaky atd.

luliu
16. jún 2023

Išla by som, veď už je zdravá, neberie lieky. Svokra asi žiarli 😉

autor
16. jún 2023

@juliet86
Mala zrejme len nejakú virózu...doktorka mi diagnózu proste nepovedala...crp nizke, brala jej krv z hlavy a do mailu pred vikendom mi napísala len že výsledky nie sú až také zle a mám ísť po sirup ATB do lekárne...odvtedy mi neodpisuje a dcérke po jednom dni bratia tých ATB všetko prešlo...idú jej aj 4 zuby naraz...no je už týždeň úplne v poriadku

autor
16. jún 2023

@luliu ona je celkovo ustrachana, pripomienky mala aj keď som ju dvojtýždňovú vzala k rodičom na návštevu (bývajú 100metrov od nás) von bolo úplne teplo aj keď to bolo v novembri :D

autor
16. jún 2023

@juliet86 mala len horúčky pár dní ktoré prešli ešte pred tým než sme začali brať ATB..no mala krv v moči..doktorka síce povedala že JA zle odoberam moč, ale pochybujem...už budúci pondelok sme objednaní k novej pediatricke

autor
16. jún 2023

@luliu
@zorkahorka žiadne deti nebudu...len ja jediná mám dieťa z komplet celej rodiny

luccija
16. jún 2023

Je to tvoje dieťa nie svokrine načo sa s ňou vôbec o tom radis?a už vôbec neviem načo pediatricka predpisovala pri nízkom crp a možno to bolo zo zubov ATB.Isla by som veď to nie je novorodenec

autor
16. jún 2023

@luccija neradim sa s ňou...len sa pýtala čo zajtra robím ...nebudem predsa klamať čo som mala v plane

autor
16. jún 2023

Ďakujem baby....ja teda pôjdem 🥰

mikaela1
17. jún 2023

Ak tam nebudú žiadne iné deti tak určite by som isla! Dospelý človek má rozum a ked je chory nebude okolo bábätka chodit alebo kaslat na neho. Ale chápem tvoje obavy, ja mam dcérku a ma problémy so srdiečkom a tiež ked niekde idem, tak sa bojím aby tam neochorela.

autor
17. jún 2023

@mikaela1 Chápem Vás...veľa zdravíčka dcérke prajem ❤️