8 mesačná dcéra vtáča jednu nožičku von

simonac96
20. jún 2020

Dobrý vwcer moja osemesacna dcera sa stavia na nohy a pomalicky zacina chodit... Vsimla som si ze pri chôdzi jednu nozicku vtaca vonka... Prosim vas chcela by som sa spytat na skusenosti s tymto a ci sa to este vie upravit alebo to mam riesit hned s doktorom?? Ďakujem za kazdu radu

stanislavicenka
20. jún 2020

@simonac96 su to jej prve pokusy.
Moj syn, ked mal Pol roka, zacal sa stavat na nohy, vzdy som ho opat dala lahnut na brusko. Taky je spravny postup, alebo na chrbatik. Jednoduho, aby tie svaly precvicoval. Urcite nie s dietatkom cgodit a vodit ho za ruky

lindusss2016
20. jún 2020

@simonac96 prepac, ale keby si s dr chcela riesit CHODZU 8-mesacneho dietata, asi by sa velmi smial 😂 najlepaie urobis, ak svojmu babstku nebudes nijak pomahat a nechas ho same sa prirodzene vyvijat a objavovat svet. Chodza sa riesi u skusenych chodcov, najskor okolo 3.roku zivota. Skor urcite nie

berny800
22. jún 2020

Moj starší syn tiez skoro začal a v 7mesiacoch začínal chodit okolo nábytku a jednu nohu vytacal nepekne do boku. Tiež som sa .na to pýtala Dr. , ta sa len zasmiala, že je ešte malý. Postupne sa to samo upravilo a keď mal 8,5 mes. začal sám chodit a pekne rovno.