7 týždňové bábätko má Covid-19

llevy12987654
2. apr 2022

Ahojte je tu prosím niekto kto malo tak malé babätko a malo covid ? Dcerka mala tri dni teploty max tych 38 . Dnes uz bez teploty ale bolelo ju brusko a teraz stále spí. Príde mi to divné že sa nezobudí ani na mliečko , stále ina hajá ale teplotu nema. Prosím ukludnite ma niekto 🙏😔.

lucinka1988
2. apr 2022

@llevy12987654 moj synček mal kovid, keď mal 7 dni, boli sme 3 dni doma z pôrodnice a už to schytal- všetko ale v poriadku, trochu sme sa potrápili a je z nebo aktuálne už 13 mesačný zdravý chlapček🙏Neboj nič, malé bábätká to zvládajú v pohode

danielahamar
2. apr 2022

A ma potvrdený covid? Bruško boli aj od koliky, mlieka a inak, môže to byť aj 6choroba,ak by sa vyhádzala, tak aby ste sa nezlakli😉, tam vtedy teploty utnu zo dňa na deň, na 3den vacsinou

riskoh
2. apr 2022

Moj bol tiez velmi spavy,teplotu mal do 38,8 1,5dna,cca 1 tyzden spaval od 20 do 10 a od 12 do 17,ma 18 mesiacov

lilly2303
2. apr 2022

@llevy12987654 ahoj my sme mali ako 3 týždňový, dva dni sme mali teploty a tiež bol veľmi spavý a mal aj sopliky a kašeľ. Zvládol to v pohode, asi 5 dní bol taký kludnejsia že veľa spinkal a málo papal ale potom sa to vrátilo do normálu, znovu non-stop na cicku a na rukách 😂 neboj nič bábätka to znášajú oveľa lepšie ako my 😊

hederamonstera
2. apr 2022

Aj nas to prave prekonal, ma 6 tyzdnov. mal horucku dva dni, a strasne traviace problemy (bolest bruska a neustale kakal), nastastie papat mu chutilo aj ked netahal tak hltavo ako zvycajne. Dnes uz teplotu nema a uz sa cely den usmieva, tak sme spokojni aj my☺️ A teraz je spavy. Ale asi dospava, lebo tie dva dni velmi nespal, kedze ho brusko furt budilo. Jedine ked sme si ho dali na seba na brusko, takze sme sa dve noci s manzelom striedali.

denyskalili
2. apr 2022

Ahoj, moja ma 3 mesiace a aktualne covid. Tiez mala tri dni teplotu, placliva, nevladala. Potom bez teploty ale spala cely den, musela sa asi dospat, pocas teploty nespala dobre a urcite je aj unavena a slaba, nechaj ju kludne spinkat 🙂 kazdym dnom bude lepsie 🙂

aninka95
14. feb 2023

Pridam sa este aj ja - manžel mal v sobotu pozitívny test. Moja dcéra 6 týždňova bola od tej soboty veľmi spáva, teplota jej stúpla až na druhý deň. 2. Krát v noci sme jej podávali paralen cipok (len polovicu) a potom celý nasledujúci deň vlastne prespala ale teplota sa držala pod 38. Dnes na tretí deň je este stále taká spavejsia, ale keď je bdela je už klasicky normálna ako bola predtým a teplotu má už normálnu. Pevne verím že nám to už nestúpne a že teda už sme za tým. Okrem teploty ju pobolievalo brucho a veľmi veľa kakala redšiu stolicu - treba dať pozor na hydrataciu. A občas zakasle

juliavolna
18. dec 2023

@aninka95 ahojte baby a robili babatkam aj testy

juliavolna
18. dec 2023

@denyskalili roboli ste aj test

juliavolna
18. dec 2023

@hederamonstera robili str aj test

juliavolna
18. dec 2023

@llevy12987654 robili aj test babu?

hederamonstera
18. dec 2023
llevy12987654
autor
19. dec 2023

@juliavolna ano robila doma a pozitivny bol