6 týždňová dcérka veľa grcká

pupatko112
28. máj 2014

Ahojte babeny. Prosím poraďte. Mala mi dnes grckala prúdom dost veľké množstvo. Tiez často vydáva rôzne zvuky ako hikanie a take ako keby sa pučila na kakanie, to pucenie je hlavne v noci zo spánku, akonáhle jej dam cicku zaspinka no o hodinu až dve sa puci znovu, takto to je stale dookola, teda posledné 3 noci.. Myslite ze sa jedna o reflux i ked negrcka pravidelne? Možno tak 1-2 krát za týžden ale poriadne veľké množstvo, niekedy mam pocit ze vsetko co spapa. Ďakujem za rady

zuzi0110
28. máj 2014

@pupatko112 ak by mala reflux tak grckala ovela viac. Skor si davaj pozor aby si stale dobre odgrgla.

mimibb
29. máj 2014

@pupatko112 Babatka sa stale pucia a natahuju 🙂 moja mala napr. rada grcala prudom ked vypila viac mliecka ako bol jej maly zaludok schopny prijat... kedze nemala dna a ja som ju kojila na poziadanie 🙂

nedielka
29. máj 2014

Nas maly robil presne toto iste,ked mal 6tyzdnov. Lekarka mu predpisala Nutrilon Nutriton na zahustenie mliecka.Je to taka zelatina,samozrejme,ze to nechcel,a vypluval to. Tak som zacala menej kojit a castejsie,po kojeni som ho dala do zvysenej polohy a po nejakych 5dnoch to preslo... 😉