6 ročný syna má už tretí deň teplotu

beba266
25. jún 2014

6 rocny syn ma uz 3 dni teploty, bez inych priznakov, dnesne CRP 90, nas prekvapilo, tak mu lekar nasadil penbene, mimentalne ani paralen nezabera od teploty.
neviete mi poradit z coho ny to mohlo byt. Nemozem sa na neho pozerat a nepomoct mu.

nice202
25. jún 2014

@beba266 ahoj a nemoze to byt kiahne? mal ich uz?

kiwi82
26. jún 2014

ahoj a nesťažuje sa na uško? malá tak berie teraz druhé atb. jeden den sa sťažovala na uško, druhý den už uško ok a teploty 39, crp 27. začínajúci zápal stredného ucha. Ešte mi napadlo močový mechúr, nesťažuje sa pri pišaní? Striedaj panadlol s brufenom. TEraz je podľa mna lepší brufen, lebo ten je aj na zápaly. Brufen, nurofen, ibuprofen.....detský. skúste, držím palce.

beba266
autor
26. jún 2014

Kiahne sme uz mali.

beba266
autor
26. jún 2014

Dakujem, nic ine iba tie teploty. Uz je velky, tak by mu vedel povedat, ale nic.

bosoriak
26. jún 2014

@beba266 vysoke CRP vacsinou znamena nejaku bakterialnu infekciu, takze lekar postupoval spravne. Nasadil mu antibiotika, takze uz sa mu pomaha, neboj. inak to moze byt aj zapal mocovych ciest, nemusi ho boliet pri cikani vzdy. Ale kedze uz mate antibiotika, tak uz len pockat a ak do 3 dni teplota neustupi, treba ist znovu k lekarovi.
Drzim palce.

trgypadl
26. jún 2014

Kolko ma teplotu?

ivett1
26. jún 2014

@beba266 ahoj, presne toto sme mali aj my ...náš bude mať v auguste 6 rokov ... niekedy začiatkom marca a práve na víkend - v piatok, keď prišiel z MŠ, mu vyskočila teplota, v sobotu horúčka, aj v nedeľu a nedala sa znížiť ... v pondelok sme boli u dr. crp mu vyšlo podobné (už si nepamätm) ale tiež to dr. prekvapilo a nasadila mu penbene ... zvýšenú teplotu mal ešte 2 dni až na tretí deň od nasadenia atb klesla na nejakých 37,2 -5 °C ... ale spustil sa aj kašeľ, sopeľ...takže urobili sa výtery nos, hrdlo a aj odber krvi a nič moc ...mal streptokoka 😖 ... takže ešte ďalší mesiac bral atb ...dúfam, že nedopadnete ako my😝

jana_eyre
26. jún 2014

asi pred 3ma mesiacmi mal moj 2rocny syn asi 4dni teploty a trocha zvysene CRP.. nic ine mu nebolo, len teploty mal 38-39 po odpocitani.. potom to preslo..

beba266
autor
26. jún 2014

Dakujem za rady a info. Teplota pod 38 ani nejde, tak uvidime, co poriesime zajtra u doktora. Uz som mu objednala z NU SKINU nejaky dzus z ovocia, ze vraj je dobry. Lebo mi tie antibiotika idu na nervy. Prave z nuch vznika najviac alergii a aj nadorove ochorenia.
uz aby bil zdravy.... 😊

ivettuch
Odpoveď bola odstránená
Zobraz