6 ročnému chlapcovi nejde stiahnuť predkožka

pupetko263
7. júl 2020
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte mamičky vedeli by ste mi poradiť môj 6 ročný chlapec máme problém s predkozkou na penise nedá sa mu stiahnuť vedeli by ste mi poradiť čo by som mala vyskúšať bez operácie ďakujem za každú odpoveď

smolinka024
7. júl 2020

Moj ma skoro 8 rokov a tiez mu to nejde, teda len dopoly...uz sme s tym boli aj u dr davnejsie...dali nam kortikoidnu mast ale nepomohlo...takze neriesim zatial...vzdy pri kupani si to maly parkrat stiahne, umyje, ponatahuje...hadam to casom "povoli"...

ivangeline
7. júl 2020

Tu niekde na koníkovi je o tom článok preložený z iného jazyka. Veľmi ma ukľudnil. Neviem nájsť, skúste posurfovať. Sú tam spôsoby, ako na to, čo s tým a kedy je nutná operácia..teda tá obriezka. Niektorým sa to uvoľní až v puberte. 🙃

bodka70
7. júl 2020

@pupetko263 , má problém s predkožkou alebo mu len nejde stiahnuť? lebo to sú 2 rôzne veci.
Ak má nejaký problém - zápal, bolestivé močenie, močenie po kvapkách, priškrtená predkožka, zápach atď. tak áno, to je problém, ktorý treba riešiť s urológom, najlepšie takým, ktorý je citlivý k deťom. ak nie, tak problém nemáte žiadny. Samotný fakt, že predkožka nie je stiahnutá v 6 rokoch, nie je dôvod na unáhlené konanie. Prečítajte si niečo o tom. Nestiahnutá predkožka je do určitého veku bežný a normálny jav, uvoľnuje sa postupne a ideálne je nechať to "na prírodu", lebo narobíte viac škody ako osohu. Mnohým chlapcom sa predkožka stiahne úplne až v puberte či tesne pred ňou, keď s tým chlapci sami, v súkromí začnú viac manipulovať a začne dochádzať k spontánnym erekciám.

baska_nice
7. júl 2020

@pupetko263 mozno by bolo fajn, keby ste isli k doktorovi, mozno mu daju len nejaku masticku, ktora mu pomoze a ziadna operacia nebude nutna. no treba to riesit.

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
papa2
7. júl 2020

@pupetko263
Slez nebadany, treba robit z toho sedave kupele, ja som aj cez den trochu potierala. Do tyzdna sa to uvolnilo

888zuzana
7. júl 2020

Odporúčam slez nebadaný. Malému som namočila pipíka cca na 7 min. niekoľkokrát do týždňa a po týždni sa nám ho podarilo pekne stiahnuť. Vyhli sme sa tak zákroku na detskej urologii.

susane9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dahra
7. júl 2020

@pupetko263 - ja som objednala slezovu mast od justu. Maly si natieral a povolilo same. Fimoza ako svet. Mal to take uzke. Nešlo do ani do 1/5. Niekolko mesiacov to trvalo. Postupne sa uvolnovalo. Teraz ma takmer 10 rokov a už to ma dobre. On nemal bolesti, ani ine problemy s tým súvisiace. No predstava ako mu to nasilne budu riesit ma odradzala. Som rada, ze to slo jemnou cestou.

pupetko263
autor
8. júl 2020
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@dahra a kde ste kúpili tú masť?

mirellka
15. júl 2020

@pupetko263 slezovy krém viete kúpiť od poradcov firmy Just & Nahrin... Jedným z nich som aj ja a tento krem mam vždy v zásobe..ak ste nezohnala kľudne sa ozvite..

katka2984
15. júl 2020

@pupetko263 mame od jednej mastickyrky kremik zo slezu, kupila osm ho uplne nahodou pri videni inzeratu na FB, doktor uz chcel robit obriezku, skusim phladat a poslem kontakt

katka2984
15. júl 2020

@katka2984 zial neviem to najst, ale skuste mozno aj nejakeho vyrobcu prirodnych masti, myslim ze firma just vyrába

kvetinka7256
7. aug 2020

Ahojte, ja mám doma vyrobenú slezovú masť, s pridaným včelým voskom od včelára. Takisto mám domáci sušený slez. Ak máte záujem napíšte mi správu 🙂