6-ročná dcéra má väčší jeden prsník

25. sep 2023

Ahojte pozorujem uz trochu dlhšie že 6 ročna dcérka má jeden prsník trochu väčší než druhy čo sa za tým môže byť..ideme k lekárovi s tým ale strašne sa bojím 😭😭😭😭

kvetinka75
25. sep 2023

Nepanikár. Pre istotu sa spýtaj lekárky . Ale asymetria je normálna.

autor
25. sep 2023

@kvetinka75 nieje to až taký rozdiel ale vidno to..

seahorse27
25. sep 2023

6-rocne dieta by este nemalo mat ziadny prsnik - ani mensi, ani vacsi 🙈 6-rocne deti maju plochy hrudnik, ak ovsem nie su obezne. V tom pripade nejaka asymetria v rozlozeni tuku by nemala znamenat nic zavazne. Ak je pravacka, tak svaly na pravej strane pouziva viac, teda sa na tej strane uklada menej tuku. Ale dobre, ze idete k dr.

anjelicek26
25. sep 2023

Niekedy sposobi hormonalnu nerovnovahu kludne strava, stitna zlaza, oboje sa da relativne rychlo a efektivne vyriesit...takze pockaj na ten krvny odber a uvidite, co vam pediater a endokrinolog odporuci... kamoske takto vraj rastli prsia ako 2 rocnej, lekarka zakazala pol roka kuracie mäso a bolo po probleme...

autor
25. sep 2023

@anjelicek26 ona papa kuracie len v škôlke doma jej nedávam

janka2501
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikpa
25. sep 2023

Ja mám skoro 40 a stále mám jeden väčší ako druhý 😄 Skôr by som mala obavy z toho, že vôbec v jej veku volaky náznak prsníkov má, mala by byť ešte úplne plochá. Treba to určite konzultovať s lekárom ale nerob paniku, má to veľa dievčat. Strava, skore hormonálne zmeny.. .

autor
25. sep 2023

@nikpa ona ked bola mensia jedla vela prikrmov a kuracieho masa..u nas vacsina len kuracie maso sa varilo tak ja neviem ci to tie hormony, lebo doma jej uz nedavam ale viem ze skolke minimalnee raz do tyzdna maju kuracie maso

candii
25. sep 2023

A ty nemáš jeden väčší ako druhý? Veď je to normálne .. niekto má dokonca aj jednu nohu dlhšiu ako druhú, väčšie oko ako druhé. Polky tela nie sú rovnaké

slniecko5
25. sep 2023

Pošlú vás na endokrinológiu

belllinka
25. sep 2023

@candii tak snáď 6-ročné dieťa ešte nemá žiadne prsníky

autor
25. sep 2023

niekde som citala ze aj plastove flase to sposobuju..a svokrovci maju obchod s potravinami a vkuse nas zasobuju s dzusikmi v plastovych flasiach..

zuzinka888
25. sep 2023

Aj moja tak mala. Poslali nas na detsku gynekologiu, potom na ultrazvuk- vsetko bolo ok. Tak len dostala nejaky krem na zapaly a opuchy a doporucenie aby sme sa vyhybalu kuraciemu masu z neznameho povodu( a ona jedla len kuracie🙈- presli sme na mliecne biekoviny.. asi po mesiaci to ustupilo. Drzim paste.